Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
2
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
2
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
acum ceva timp, scria-ti ca nu isi ajuta sora sau fratele si acum il face-ti erou.pt ce?
E gestul unui OM.bravo lui...Becali a tot dat din gura ca face,ca drege...as dori sa stiu cati bani a donat daca tot se lauda ca ii va plati tratamentul domnului Sames?mi-ar place sa citesc de fapte,nu de vorbe aruncate-n vant... Inca o data,bravo Mirel!ai dovedit ca esti un om cu caracter...
BRAVO! mai rar oameni asa! despre valoarea fotbalistica doar antrenorii isi pot exprima parerea, noi suporterii doar superficial! UN GEST DE APRECIAT, inca un BRAVO!
Indiferent ce tricou a imbracat Radoi gestul trebuie apreciat. Bravo MIREL i-ti transmite un DINAMOVIST care cand jucai nu te putea suferi, dar omenia trebuie laudata. Inca odata bravo.
LOL a dat vreun stelist bani pentru Sames, care e de-al vostru? NU a dat radoi care e la arabi...numai e stelist de mult! :))))
Titlu de articol tampit,parerea mea! Cand vorbesti despre asemenea gesturi,vorbesti de gesturi intre oameni,punct! Mare chestie daca era Radoi,Marius Niculae sau Daniel Niculae,stiam ca toti fotbalistii sunt oameni si noi suporterii la fel!
Mirele,ESTI UN ADEVARAT STELIST!.Bravo,CINSTE, ţie !
Frumos ne sta noua romanilor pana mai ieri atat dinamovistii cat si rapidistii il injurau si acum , brusc il apreciem si vorm=bim frumos de el.Ce sa faci asa suntem noi romanii. Oricum noi, suporterii stelisti, l-am sustinut tot timpul pe RADOI. BRAVO MIREL !!! FORTZA STEAUA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.