Alte știri din fotbal
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Final în CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2 » Golul din minutul 90+4 a dat peste cap calculele gazdelor
0
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
2
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Daca nu scriati treba cu "mobilat la cap" va dadeam un like...Asa...
Mare pierdere ca a ramas stupefiat "marele" Naum, ce sa-ti spun! Jurnalistii din tara noastra sunt ***. Sunt niste *** folosite pe post de fitil pentru crea senzational, n-au nici o treaba cu deontologismul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Individul se crede cu 4 clase mai inteligent decat este!!!
Si GSP are toate motivele sa renunte la Radu Naum... si din pacate n-o face.
Are perfecta dreptate Bergodi , voi ça si jurnalisti sunteti sub orice critica, toti sunteti de la Spiru Peste faceti jurnalistica de ras , saracul Chirila se rasuceste in mormant
Dar Naum cine e? E ala cumva care comenta ciclism si ii spunea lui Mironica ca el nu pricepe la fotbal si nu va comenta niciodata fotbal. In Romania ,,circul,, face cea mai mare aufienta. In orice tara civilizata din Vest acest Naum ar ce mult vlogger ca la Tv nu ar fi primit.
Ati sarit toti pe naum, dar pana acum naum era sustinatorul nr1 al lui bergodi
Naum e stupefiat mai demult. Nu-i mai convine nimic, e mirat de tot ce se întâmplă, totul pute în jurul lui. O lume prea mică pentru un om atât de elevat . Câtă falsitate...
Dar când Becali va jignea pur și simplu !? Acum sunteți de aceeași parte a barierei ,pe el nu- l supărați nici cu privirea și întoarceți și celalalt obraz !?
Astia sunt ziaristi?? O manipulare atat de evidentà! Cum sà jignesti un profesionisti , iar el nice sà de apere nu are voie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.