Alte știri din fotbal
Rapid, victorie cu emoții în ultimul meci al etapei! Și-a asigurat locul 2: urmează derby-ul cu Craiova » Clasamentul
1
S-a întors Dobre! Căpitanul, gol decisiv în Slobozia - Rapid
1
Rapid se desparte de un jucător! Angelescu anunță scenariul crunt: „Să vedem dacă va mai juca fotbal”
0
Motivul pentru care jucătorul de bază al lui Constantin Gâlcă a fost lăsat în afara lotului la Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Getafe, în runda #26 din La Liga » Echipele de start
0
Real Madrid a făcut anunțul despre accidentarea lui Kylian Mbappe
0
Cristi Chivu a pus ochii pe un portar de top din Premier League » Inter are însă concurență puternică din Italia
1
Tottenham, amendată drastic de UEFA după ce 3 suporteri au folosit salutul nazist la meciul din Liga Campionilor
0
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cât au plătit bogații lumii ca să fugă din Dubai, Abu Dhabi și Doha, după ...
Libertatea
Acoliții lui Putin cer ca Rusia să se alăture războiului din Iran, pe ...
Adevărul
Strigătul de disperare al iranianului Alireza Mousavi de la Cluj Napoca: ...
GSP SPECIAL
Flota iraniană, scufundată în portul Konarak în primele ore ale Operațiunii ...
Libertatea
sa revin la subiect ca stau sa ma cert cu terminati astia invidiosi, bafta multa Radut, iti vom fi alaturi si te vom sustine, te vedem sambata:)
voi credeti ca fotbalisti nu sunt ca si noi? oameni? ei nu au echipe favorite cu care au crescut? daca omul tine cu Steaua care e problema? 45% din populatia romaniei tine cu Steaua, el de ce nu ar tine? Si ala de spune ca la fel spuneai si daca te transferai la dinamo, esti nostradamus? stiai ce o sa se intample? SI FOTBALISTI SUNT OAMENI CA SI NOI.
tare vad eu ca o luati si anu asta de nu va vedeti :>
"STEAUA doreste sa precizeze din start ca acesta nu este un drept la replica. Si aceasta deoarece clubul nostru nu da drept la replica unor persoane care doresc sa se bage in seama fara sa aiba ceva serios de spus. Unor oameni care in lumea fotbalului sunt cunoscuti drept "Mister Nimeni"...ci-ori,olteni aburiti,rapidisti drogalai,dinamovisti frustrati,cheferisti indoctrinati,fosti mercenari,actuale slugi a lui dinamo.
nu mai poti de stelist ce esti, la fel ziceai si daca erai transferat la dinamo nenorocitule
Bafta multa Radutz! Vom fi alaturi de voi sambata! Nu lua in seama invidiile unora!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.