Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
12
Știri din fotbal internațional
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Florinel Coman, învins de penultima clasată
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
si-l mai dadeai exemplu pe catalin ala ca *** cum sa rada ciob de oala sparta?si mai am o intrebare ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
esti de la gsp mint cum respira...:).."staff-ul tehnic si conducerea nu vor sa lucreze cu jucatorii adusi de rednic"...asta inseamna ca pleaca si montini, klima, n'dyae.etc..?
E una la Razvan si Dani, parca Raluca sau Ramona, nu imi amintesc exact cum o cheama.. are picioarele lungi cat intrarea de la RIN, plus un accent enervant si mai rade si ca proasta intruna
Eu lucrez aici non-stop, nu se pune problema sa lipsesc
le-ai vazut tu cand ai fost cu autografele ??? Hahahaha
"Sexy stirista" si *** amorezat.Parca suntem in 1001 de nopti.Caldura mare, monser!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iosife ..bun ultimul film a lui Stallone ( Escape Plan 3 )...tu tot aici ??? lucrezi de noapte ?
Apropo, varanul ăla de Voiculescu știe ca întreține un harem de *** la Antene??? Doar *** aproape dezbracate la toate emisiunile, incepand de la Razvan si Dani si pana la jurnalul de seara..!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA :)))))))))))))) Ce circ de club e Mimeao :))))))))))))))) Să te văd cum scapi de amorezul ăsta arab ***, băi Negoiță :)))))))))))))))))) Numai pe *** asta blondă o visează acum, e în stare să meargă și cu Logan-ul doar să nu plece de la București :))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
astia cu *** iubesc astea blonde si grase!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.