Alte știri din fotbal
Florin Tănase, istorie la FCSB! Gigi Becali: „A semnat cu altă echipă”
0
MM Stoica a rupt tăcerea! De ce i-a dat afară pe Crețu și Tănase: „Când un jucător nu se poate opri, trebuie să plătească!”
0
Viitorul atacant al lui Dinamo și-a luat rămas-bun cu o „dublă” » Antrenorul protestează: „Să NU plece!”
0
Căpitan-surpriză la FCSB, după excluderea lui Florin Tănase
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cum ajung tinerii scriitori să-și publice prima carte. „Talentul nu ...
Libertatea
radauti-sv. myminicity. com/ (stergeti spatiile de dupa puncte) acesta este un joc foarte constructiv in care fiecare jucator poate sa isi constuiasca propiul oras, bafta! p.s. craiova merita sa castige :p
jos cu rednic.de ce nu dimesionaza si face bine la rapid.dute frate si iai si pe boya si leonardo baba care este platit in parateste.numai un prost putea sa ia un om si sal tina pe bara.dute frate si la steaua si cfr poate asa poti ajuta rapidul,asta de sigur daca vrei sa ajuti rapidu,dute frate dute ca este timpul
e en rezultat bun pentru rapid....deoarece sunt stelist
Rezultat normal,judecand dupa valoarea celor doua echipe.
@ ANDREIA se vede dupa numele pe care il porti ca esti stelista. ca sa te invat gramatica numele tau se scrie ANDREEA !!! ASA CONDUCATOR ASA SUPORTERI AVETI ! FORZZA sTANA ! =))
PELUZA NOASTRA NU TOLEREAZA MERCENARII, MERCENARII. DEMISIA DEMISIA DEMISIA !!!
Mie,personal,imi convine cat de cat rezultatul pentru ca sunt stelista si e in avantajul STELEI,am fost olteanca azi si parerea mea e ca rezultatul nu e corect,pacat ca a ratat Costea...trebuia sa castige CRAIOVA!
sa zica merci rapidisti ca au obtinut un punct ca sunt slabi
Storcescu sau Bornescu, cum l-o chema, trebuia dat afara. Si alta era soarta meciului.
COMAN NR. 1 ALATURI DE TRICA IN FOTBALUL INTERN. JOAO, O DATA CU POLI SI DE 2 ORI CU CRAIOVA , DOVEDESTE CA NU E ATACANT PUR SINGE DACA NU REUSESTE SA DEA GOL SINGUR CU PORTARUL DE 3 ORI IN 2 MECIURI.LIPSA LUI MAZILU VA FACE CA RAPIDUL SA PIARDA SI LOCUL 2.MARIUS A PRIMIT PALMA DE LA DUMNEXEU , NU DE LA IUBITA CE L/A TUNS . SA/SI TUNDA PROSTIA, INDOLENTA SI GAFELE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.