Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Parca tu nu faci tot timpul la fel ? Cand ai postat tu ceva pe pagina Stelei la modul normal ?
CA VOI NU FACE-TI LA FEL.....AI UITAT CAND ATI IESIT IN STRADA SI SARBATOREATI CA STEAUA A PIERDUT IN SEMIFINALA DE UEFA ????
CASCADORII RASULUI RAPIDU ASTA....NU STIU DE CE VA TREBUIE LIGA 1 DACA NU AVETI NICI MCAR JUCATORI...APROPO DATORIILE CAND LE PLATITI ???? COPOS A PASAT DATORIILE LA CRISTESCU DAR DE PLATIT NU A PLATIT NIMENI NIMIC...LICENTA PENTRU LIGA 1 NU AVETI...FACE-TI UN SERVICIU TUTUROR SI DESFINTATIVA REPEDE !!!
Oros / Abrudan .... un cuplu de fundasi acceptabili spre mediocrii . Nu este o pierdere . Este un castig . Daca il pun in teren pe Iencsi ( asa lasat la vatra ) , le da clasa ... Asa ca le doresc mult succes in alta parte .
Nu iți este rușine ? Cand eram noi judecați de UEFA ne-ai asasinat pe pagina noastră și ne-ai dorit suspendați pe 5 ani din Europa . Erai extrem de activ . Si acum faci pe îngerașul .Principiul al III-lea al mecanicii :)))))
Nu pot sa cred ca nu ai mai dat tu nici un copy-paste,vezi ca poti fii si baiat de treaba?
Tu vorbesti de argumente? Regele copy/paste care da link la blogul lui ca argument suprem? Ia bulina ca daca nu ii face asistenta injectie!
=))))))))) pleaca mah
De ce era praf? Argumente ? Parea un fotbalist capabil sa joace si la Steaua sau la CFR !
chirila sa taca dracu di gura ce tot vrb el,se baga in seama,ce ekipa mai e si comuna,chiajna la matineu e locu vostru.zito muila.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.