Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Președintele lui PSG vorbește despre o a treia Ligă și de o posibilă candidatură la șefia FIFA
0
Luis Enrique dezvăluie secretul lui PSG: „Ăsta e motivul pentru care câștigăm mereu” + Unai Emery avertizează
0
PSG a câștigat Supercupa Europei în fața lui Aston Villa! Luis Enrique scrie istorie la Paris
3
Romelu Lukaku, prezentat la Fenerbahce: „Gata să intru”
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Trei dintre cele mai înfricoșătoare eclipse solare din istorie. Haosul care ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Doamne ajuta ! ???????????? Mult succes, tizule ! ❤️❤️❤️
Nu sa lăsat Șumudică pana nu la dat jos pe Lennon cu ajutorul lui Sapunaru .Nu sunt suporter Rapid și cu tot respectul pt suporterii rapidului le doresc bafta în campionat și pe toate planurile .
In care pauza de iarna? In 2021? :)
Sumudica pe unde a fost antrenor pe la echipe mici a facut numai mascarade.Lennon e cu 10 clase peste sumudica,doar caci nu are jucatori buni.Fotbalul romanesc e praf.ce sa redreseze sumudica la rapid? Are asta stofa de antrenor?
Pai, ce sa zic altceva decat sa aiba succes(e), numai ca, imi est teama ca va incepe ca la primul insucces sa spuna ca "nu sunt magician..." desi, la preluarea echipei s-ar parea ca se considera a fi ("magician"). Sper sa se bazeze pe jucatorii tineri precum Micovschi, Rares Pop, El Sawy, pe langa cei ce au dovedit a fi jucatori de baza. Mai sper ca sa reuseasca sa ajunga la o formula de echipa de baza, fara de care se toata joaca "dupa ureche"! De fapt, Rapid a dovedit ca habar nu are ce jucatori are in lot, fiind "groparul" jucatorilor tineri (l-au cedat pe Stan si tot "plang" ca nu au atacant, l-au imprumutat pe Badescu, si vor "plange" dupa un fundas dreapta, s.a.m.d! Succes lui Sumudica in formarea unbei echipe, fara "circarii" insa! Imi este treama ca nu s-a dezbarat de "naravuri".
Declaratie Sumudica dupa primul meci egal: "Noi prezuntarao la meciul esto cu gândao să învingeao, dar facemosh egal perco che am dat golo, da' ei dati și ei golo! Dacă nu dam golo, piardem, sau cel mai buno caz facem egal dinoau, așa că facem să nu dae ei golo și dam doar noi, da' dureazao, ca iosh con antrenorao venimus tardiosao la elclubosao. Oricomo, mai avemos temposao!"
Da, s-a văzut in rezultate cât de bun e...
Neamul prost se intoarce.
Foarte multe certitudini în comentarii. Mama Omida se răsucește în cazan.
mascariciul va incepe cu niste gratare la care il va obliga si pe sucu sa participe, ba chiar si lascareasca, dupa care il va juca pe degete pe marele investitor! rezultate? eu nu cred, au lot subtire!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.