Alte știri din fotbal
Scandalos! Ce se auzea din vestiarul Craiovei, în timp ce Adrian Rus era la interviuri: „Să moară...!”
0
Dani Coman s-a convins: „Ea e 90% campioană”
0
Bogdan Andone surprinde: „Aștept un joc să pierdem cu 5-0, să dorm liniștit!”
0
Pe primul loc, cu trei puncte avans, Filipe Coelho tot se ferește să discute despre titlu: „De când am venit, pe asta mă concentrez”
0
Știri din fotbal internațional
Cosmin Contra, bătut zdravăn în ultima etapă din Qatar » Pe ce loc a terminat echipa lui
0
Îl mai ții minte? „Regele loviturilor libere” este de nerecunoscut astăzi
0
Marcus Rashford a ales echipa pentru care vrea să joace în sezonul viitor
0
Kylian Mbappe, din nou pe tușă! » Cât îi va lipsi lui Real Madrid și ce se va întâmpla cu francezul la El Clasico
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Statele Unite au fost „umilite” de Iran, spune cancelarul german Friedrich ...
Libertatea
Destinația unde o bere costă 1 euro și mâncarea 3 euro: „Capitala, un mini ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, în căutare de susținere pentru un guvern minoritar, dar ...
Libertatea
Nu are valoare Șumudică. Cu Astra a avut noroc apoi a trăit bine din clauzele de reziliere. Atunci ce mare antrenor e. Lauda de sine întotdeauna nu miroase a bine. Iarăși ca nație am dat cu bota în baltă alungând o valoare și aducând o nulitate românească. Șucu s-au fentat veți vedea
Îl mai are și acum. L-a luat cu el în Scoția.
Să-i dea Dumnezeu si Maica Domnului sănătate maximă și multă putere de muncă lui Dănuț care să-l țină încă 10 sezoane pe Sumilică drept antrenor, doar așa echipe precum U Cluj și Unirea Slobozia vor avea o șansă să prindă playofful :)
nea Vio, vaz ca lu Ninel nu-i spui sa schimbe sistemul de joc, da peste Lennon repede te bagasi sa-i dai lectii...asta pare a fi discriminare, da poate gresesc
Din păcate de asta mi-a fost teamă.... Că rămâne sumudica. Mă rog, rapidiștii mor pe mâna lor....
Multumim, altfel la cine radeam?
ce bine ca il pastreaza pe clovnul asta. su and su. sucu plus sumudica egal love:))
Domnule Moldovan, domnule Sucu va rog nu-l dati afara pe Sumudica, lasati-l sa se compromita definitiv,sa vada toata lumea ca regele e gol, va rog sa ma credeti am fost la toate meciurie cand era antrenor la CFR si echipa nu arata nimic, chiar si cu Petrescu parea ca are mai multe idei.Sumudica trebuie compromis definitiv ptr. ca atunci cand va mai fi critic la adresa Rapidului sa fie ignorat.
Guralivul Sumudica isi arata adevarata valoare !! Nu este cu nimic mai presus decat a fost Lennon !! Din studio parea ca poate antrena si pe Real, dar din iarba este ceva mai greu !! Poate asa a invatat sa fie mai rezervat atunci cand face comentarii !!
Domnule Moldovan ții cu ambele mâni de scaun Șumudica va strica în continuare echipa el este cel care a făcut rău Rapidului prin eliminarea lui Bergodi și al scoțianului,vă ve-ți bate la retrogradare dacă mai pierde 2 meciuri veți fi pe ultimul loc să te văd atunci dacă mai ții cu Șumudică
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.