Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Iti pierzi vremea de pomana cu ei, pur si simplu n-ai cu cine :)
care ar fi problema?santeti obisnuiti cu matineul :)) doar nu ar fi prima oara cand ajungeti in B.
OBISNUIT ? Rapiduletul a fost obisnuit sa plece din categoria Onoare nu bagata pe gat diviziei A cu tancul . Rapiduletul a fost obisnuit sa castige rar un titlu dar muncit nu impins de la spate de arbitrii , valize sau dictatori . Rapiduletul a fost obisnuit cu suporteri din inima nu pentru cupe , plachete si tanchete . Rapiduletul a fost obisnuit cu alb-visiniul in tribuna nu cu verdele plutoanelor de soldati aduse sa nu fie stadionul gol . Rapiduletul a fost obisnuit cu cantecele Mariei Tanase si Motului Pitis nu cu umbra lui Salam si Adi de la Valcea. Rapiduletul a fost si la bine dar si la greu nu doar cand se suie grobianul pe masina . In rest ... bafta maxima la Londra !
Nu te grabi cu multumitul . Asta cu "aproape retrogradata" in cazul Rapidului este la fel cu "aproape campioana" in acelasi caz !!! . Nu vinde pielea ursului belciug din padure .
spre deosebire de tine si de 99% dintre asa zisii suporteri oieri care mergeti la meci pt rezultat, noi mergem la meci indiferent de divizie, chiar mi-ar placea sa mai merg din nou de la 11, remember old times, ehee...nu stii tu d-astea..voi pana ieri erati 1000-2000 spect s i strigati pleaca vinde mori...
Ole Ole Multumim Rapidule ! :)))))
:)) eu cred ca stie ...
ce mare club a fost Ripensia?! :)) cred ca asta i-a stat in varful limbii. acum umbla cu ''sarci pe goagal" :))
daca stau bine sa ma gandesc,as fi de acord ca Rapid sa fie retrogradata in Liga a 3-a cu singura conditie sa-l vad pe Copos la puscarie.Rapid poate renaste doar fara acest infractor.Sunt sigur ca Rapid ar fi o echipa destul de tentanta pentru alti investitori daca n-ar fi aceasta tumoare numita Copos si datoriile facute catre firmele lui.Daca n-ar fi acele datorii catre firmele lui,celelalte datorii catre fosti sau actuali jucatori cat si catre alte cluburi ar fi niste datorii aproape "normale" pentru Liga I
Iti multumesc pentru ca m-ai scutit de efortul unui raspuns .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.