Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
8
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Amice, la Rapid niciodată. Poate nu ai aflat dar în Grant se joaca meci de meci cu casa închisă. Am sa-ti reamintesc ca echipa ilfoveana fcsb pentru meciul cu Rapid , când au luat cafteala cu 1-2 , a pus în vânzare biletele , atentie ...cu 17 zile inainte de disputarea meciului. Retine ...cu 17 zile .
Domnilor , Mustață șeful galeriei echipei ilfovene ( fcsb) cu cine a complotat pt a introduce materialele pirotehnice pe stadion ? . Pe la ce poarta le-a introdus și cine i-a controlat pe " bagareti "? Trebuie sa știți pt ca le ziceți bine despre complotul galeriei din Grant. Încercați să prezentați întregul film și nu doar ce va place ( convine) . Putina neutralitate face bine tuturor .
Corect, le baga devreme la vanzare. Ca daca maine seara iese nasol, scade participarea. Stie joaca domnu’ Sucu.
Cum " abonații au prioritate să cumpere bilete"? Adică,cei care au abonament trebuie să cumpere bilet?
"discutiile dintre cei doi au fost interceptate de autoritati..." ati zice ca cine stie ce au facut "autoritatile", au dejucat un mare complot...mai bine s-ar ocupa dreacu' de problemele adevarate ale tarii, traficul de droguri care a crescut la cote alarmante, traficul de tigari, traficul de persoane, in schimb, "autoritatile" fac parada cu trei indivizi prinsi ca dau cu petarde. mai trist e ca "autoritatile" nici macar nu realizeaza cam cat de jenanti sunt cu *** asta pe care o fac pentru mintile odihnite si aplaudaci. iar facem justitie in presa si la televizor ca acum 15-20 de ani, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.