Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
13
Real Madrid i-a dat șah mat lui Guardiola! Dublă victorie cu Manchester City: urmează un sfert FABULOS
2
Decizie-ȘOC! A fost declarată câștigătoarea Cupei Africii la „masa verde”, după scandalul uriaș din finală
2
Eroul lui Sporting, în lacrimi: „Dumnezeu a pregătit asta”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
6
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Trump ordonă cea mai mare operațiune de comando din istorie pentru a ...
Libertatea
Scutariu este un oportunist înainte de a fi stelist. De altfel pana nu demult critica CSAul fapt pt care și-a luat o grămada de înjurături de la noi și miștourile pt produsele pe care le promova. Și ca și despre vaccinare, între steliști părerile sunt deja cristalizate, a trecut demult momentul când o parte mai putea încă convinge pe cei din tabăra adversa indiferent ce argumente ar avea, cu toate ca și o parte și cealalta vor binele Stelei.
Eu cred ca mai degrabă au ceva cu mine, nu cu voi. Tocmai ce au șters comentariul lui metre. Astia vor sa ma lase sa vb de unul singur:))
Milan voiau sa-si faca stadionul lor, dar acum au probleme cu banii (noroc cu covidul, ca altfel nu cred ca jucau in CL), deci proiectul s-a dus pe apa sambetei...nici nu stiu ce mai e cu el!
Ma refeream la faptul ca nu o sa-l mai imbunatatiti, nu al cui e!:)))
Si cum e ca ambele echipe din Milano sa imparta acelasi stadion, San Siro? Acolo nu se crede nimeni stapan pe o arena construita din bani publici? Sau la Roma, aceeasi poveste.. ce *** is italienii astia :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da lasă, metre, omul sa se descarce, ce tot ai cu el? :))
Neahh, tu esti cel care vorbeste de pe 'anti.cioban' la persoana a 3-a despre adriann 'care il umilise crunt pe silvio' :))))). No, aia da umilinta! :)))) Ai vazut sau nu faza cu Dumiter? Ameninta, asa cum a facut-o si dupa meciul cu Cfr, pentru ca nu il baga nimeni in seama. Si asa au facut parca si cei de la Mostistea Noua, ca nu se mai prezinta la returul cu CSA. Ei cu vorbele, noi cu punctele. PA! Go YATORO! :)))) Oricum, presimt ca favoritii tai n-au castigat TI-ul, nici nu ma mira, tu probabil esti un *** si te lauzi ca faci bani din asta. Fiind lipsit de orice moralitate, e ceva normal pentru tine :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
AS47 sunt porniți rău împotriva conducerii/armatei în general.
pentru ca tocmai ati fost preluati de CFR, sunteti echipa a doua a lor
Intreaba-i pe ei, nu pe mine!:))) Palmaresul puneti-l in ramà, ca nu se stie!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.