Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Smecherie. CFR are cel putin 6 pct asigurate.
Omul a clacat datorita prostiei lui Petrescu care a distrus anul trecut si *** de stil de joc impus tot de el la Cluj in anii trecuti. La Cluj, anul trecut nimic nu a mai fost ca inainte, era greu sa mai fi stralucit copilul Petrila, timorat si marginalizat de un antrenor dezechilibrat psihic... Cu siguranta, are nevoie doar sa i se dea putina incredere. Oricum, nici nu cred ca da Sucu banii aia, nici nu poate fi o tinta reala avand in vedere necesitatile de la echipa, ci doar un fasait de presa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca dorea cineva sa il vanda, il vindea demult, stai linistit. In plus, am vrea noi sa vina la Rapid. Facem pe desteptii dar omul e inca jucator activ de nationala, nu unul cu doua selectii cand era el mic si titularii de drept aveau pojar, iar la Cluj, pana acum doua luni era titular. Nu cred ca s-a topit asa subit talentul lui, asa ca sa mai lasam glumitele astea de cetateni atotcunoscatori....
Se chinuie CFR sa-l vanda pe asta, intre timp au gasit fraierul cu mobila
Ce e asta ma? Parca ieri venea Krasniqi. Maine cine mai vine? Mos Craciun
ieri ne minteati ca da un milion pe nu stiu cine,azi ne MINTI in titlu ca da 750000,iar din articol aflam ca e doar o intentie.mincinosi ordinari ce sunteti pt niste clickuri.
PS- e vorba de Barligea...
Era mai bine luat împrumut. Cred ca celalalt adus din liga a-III-a care e puternic și da goluri ar fi meritat cumpărat cu 1.3 mil euro.
Era mai bine luat împrumut. Cred celalalt adus din liga a-III-a care e puternic și da goluri ar fi meritat cumpărat cu 1.3 mil euro.
Petrila care spuneti ca e in inpas, a dat in ultimul sezon acelasi numar de goluri si assisturi ca perla de 40 de milioane Oct Popescu. Si face ambele faze. Si in ultimele 3 sezoane cumulat are mai multe goluri si assisturi din actiune (fara 11 metru) in raport cu minutele jucate decat ORICE alt jucator din Liga 1 in afara de Florinel Coman. Daca ii oferi minute, Petrila face goluri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.