Alte știri din fotbal
Montella n-are liniște înainte de barajul cu România: „Scandalos! De neînțeles”
0
Fotbalistul din Superliga dezamăgit că Mircea Lucescu nu l-a convocat!
0
Islanda - România » Primul meci din grupa finală de calificare la Campionatul European
0
Cine dă gol cu Turcia? Preliminariile CM au arătat unde suferă „tricolorii”
0
Știri din fotbal internațional
SUA cere garanții de până la 15.000 de dolari pentru vizele fanilor la Mondial
0
Sevilla și-a prezentat noul antrenor » Este specialist în promovări și salvarea echipelor
0
Scandalul de corupție se amplifică » Un club riscă o amendă de milioane și excluderea din prima ligă
0
Pep Guardiola și-a declarat admirația față de colosul din Europa: „Spuneți-mi când nu te bucuri”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
0
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Articolul nu este despre divizia B.
Pai au fost 30 de insi la Botosani, atat a reusit Mustata sa deplaseze :)))))))))). Iti dai seama ca vor fi MAXIMUM 3 mii "acasa" (vorba bine, astia n-au casa, ***). Voi pare ca a ati avut 15k, Steaua a avut 15k la inaugurare, lanoasele iar se vor face de ras, stadionul de 55k iar va fi gol.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Meciuri dubioase? Acum ai remarca tu asa ceva, dupa multe FCSB - Viitorul sau Botosani? Dupa celebrul Bunica dat afara ca i-a dat gol Stelei?
Joaca si faci ce spune becali pe Arena etapa urmatoare...ne uitam si comparam.
Hai rapiduletul
Ahoe!
Principii si valori. Prima echipa comunista, actuala echipa sustinuta din bani publici, stadiom camstruit de stat. Singuri impotriva tuturor. FeCe R. Marele "R".
Lasa ca te faci tu mare si afli care erau conditiile de intrare pe stadion :))) Sa ne spui si cati o sa aiba fc jijibulau in tribune la meciul cu Karaganda :)))
Atata polemica cu stadionul Rapidului ca are doar 14,000 locuri, si la revenirea in liga1 dupa 6 ani de asteptari, surpriza, pe cel mai mare stadion al tarii, doar 15,000 de spectatori, si din poze nici atat nu zici ca sunt...
E un profet la fel de tare ca silviorandoomluciann :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.