Alte știri din fotbal
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Anunță DEZASTRUL pentru Gigi Becali
0
FCSB se „dezlănțuie” pe piața transferurilor: „E din Portugalia”
0
A analizat în studioul GSP fotbalistul aflat la un pas de FCSB: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum!”
4
Știri din fotbal internațional
Reacția presei din Olanda după ce Dennis Man a fost lăsat pe bancă împotriva lui Atletico: „Surprinzător!”
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
1
PSV - Atletico Madrid, în Liga Campionilor » Al doilea gol a venit în minutul 37! Dennis Man este rezervă
0
Inter - Liverpool » Două modificări în 30 de minute pentru echipa lui Chivu în Liga Campionilor
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
@SpiritlLiber @parpalache De aia cel mai titrat antrenor român zice că e un antrenor foarte bun ????
ai aberat la greu....nu o fi Bergodi superantrenor,dar Sepsi e crescut cu el,iar apoi echipele ce raman fara antrenori,din diverse motive cu cateva zile inainte de-a incepe campionatul raman fara antrenor in acel sezon? daca ai copii,te rog nu le da sfaturi,nu de alta dar le distrugi viitorul
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Rapid a împlinit recent o sută de ani și oficialii din Grant au mutat centenarul în 2024, ei au insistat că sezonul centenarului ar fi acesta care a început, doar ca să justifice rezultatele din campionatul trecut, unele de care fanii giuleșteni fuseseră, de asemenea, dezamăgiți." De curiozitate, cum e posibil ca 3 (TREI) insi sa-si puna semnatura pe o asemenea ineptie? Rapidul fiind infiintat pe 25 iunie 1923 EVIDENT ca primul sezon in care a jucat a fost 1923-1924. Deci SEZONUL CENTENAR (nu sezonul centenarului) ESTE 2023-2024. Sezonul 2022-2023 se incheia in ANUL CENTENARULUI, aia era relevanta lui, dar nu era SEZONUL CENTENAR (cel putin nu pentru oameni capabili sa adune 2+2 :))
Nu inteleg ce acuzatie am facut ... doar am intrebat ... acum nici sa intrebi nu mai ai voie aici ?
Vai de mine sa muncesti 2 ore ? nici nu stiam ca Bergodi poate sa fie atat de inuman.
Ce spuneti voi ? CENTE ce?
Vine Sosodica favorotul presei si al televiziunilor care daca ar putea l ar schimba chiar acum !!!
...daca pierd cu Farul inseamna ca sunt toti prosti ...dar eu nu cred astia castiga campionatul ...
„Face antrenamente de câte două ore, foarte îndelungate, ne plictisim pe teren” Asta e exprimare de ziarist, nu de fotbalist cu 4 clase. Auzi indelungate :)) Un fotbalist ar zice lungi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.