Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
La ce s-a jucat pana acum Rapid e clar favorita, dar in forbal nu se stie . Craiova are jucatori talentati totusi pare putin neorganizata vom vedea va fi un meci interesant.
Din nou si din nou...Nistor...Intr-adevar, la Craiova, la aceasta Craiova, se pare ca, ori fotbalul nu mai e fotbal, ori ca cei care se ocupa de echipa nu se mai uita la ceea ce fac decat cu ochii inchisi. N-o sa mai bateti pe nimeni, decat cu muuult noroc, avand pe unul ca Nistor la mijloc. Schimbati mijlocul, fara Nistor, probabil ca o sa pierdeti 1 - 2 meciuri, dar pe urma ..., ne mai auzim pe-aici.
In seara asta castiga Craiova la cel putin doua goluri diferenta.
Interesantă poveste cu vopseaua și tractoarele , dar astăzi vopseaua este pe julesteni așa ca vor intona : hai vopsea,hai vopsea stai pe noi , nu ne lasa . Oricum este definitorie nuanța in cartierul de lângă sine !
Stai sa vezi cand termina Mititelu junior banii. Daca la CSU bugetul vine din vanzari de jucatori, la U Mititelu banii vin de acasa de la Mititelu. Cat sa coste echipa anul? Vreo 6 milioane de euro din care 2 milioane vin din drepturi TV si vanzari de bilete. Restul de 4 milioane vin de la familia Mititelu. Averea lai Adrian Mititelu este de 11 milioane euro din care doar vreo 4-5 milioane sunt bani lichizi, restul sunt bunuri. Eu dau acestei echipei maxim 12 luni, pana va intra in colaps.
Voi citiți ce scrieți? E la doua puncte de cfr (nu la 1)a batut la Botoșani cu 2-0 nu cu 1-0.gazetarii lu peste Si morais nu joaca. Vai de voi
Aia sunt clonati, voi cu sindrom Stokholm ptr Mititei, numai "varfuri" pe la Craiova :)))
Rapid era victima preferata a Craiovei. Posibil si acum sa piarda, sunt o echipa ofensiva si le vor lasa spatii oltenilor, spatii pe care acestia nu le vad prea des cu alte echipe. Sapunaru si Grigore vor avea probleme unu-la-unu cu Markovic sau Campanu pe contre, poate si Baiaram, alt jucator cu tehnica deosebita.
Victorie Rapid 100%.
Dupa "cea mai fenomenala campanie de transferuri de la revenirea in A", UCV arata ca o bucata de slana lasata la soarele oltean. Ariciu' a bagat mai multi bani in PR si-n postaci decit in transferuri. Pe vremea lui Ceausescu, imi povestea un amic cum tot ce au primit sa repare tractoarele a fost ... un lot de butoaie de vopsea rosie. Asa ca mecanicii au vopsit tractoarele, conform indicatiilor Partidului. Si cind a venit campania de toamna, toti tractoristii numai "hai vopsa, nu ma lasa" intonau. Cam asa si cu meciul asta. Probabil 4-1 pentru Rapid. In seara asta, interes_slab aka gigi_birbir, aka kubanezu, etc isi ia prima, o sa vedeti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.