Alte știri din fotbal
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
0
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Știri din fotbal internațional
Tony Strata, decisiv în duelul cu Sporting » Meci nebun cu 5 goluri
0
Secretul transferului lui Spence: „E în Top 3 din Premier League și Chivu dorește să importe modelul în Serie A!”
0
Se face și transferul #6 la Tottenham » Vine cel de-al doilea jucător de la Liverpool: 70 de milioane de euro!
0
Arsenal pregătește o ofertă pentru noua senzație din Premier League » Manchester United stă la pândă
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Probabil ca de pe stadion ai vazut altceva, probabil ca erati mai atenti sa pregatiti petardele pentru a doua repriza. La TV s-a vazut o cu totul altceva. In afara golul superb marcat de voi si capul lui Hlistei, voi nu ati miscat in prima repriza, dominarea a fost a Craiovei, ce-i adevarat fara cosistenta. Dar sa faceti atata caz ca ati pierdut cand portarul vostru a scos 5 goluri gata facute, chir nu inteleg. Nu vreti sa va opriti. Pai noi la Arad i-am dominat pe aia tot meciul si am pirdut tot dintr-un gol norocos. Asa e fotbalul. Si noi am fost tristi. A venit si randul vostru. Acum glumind, daca voiati sa continuati invincibilitatea trebuia sa nu dati gol, si atunci se termina 0-0. Asa ne-ati suparat si atrebuit sa va batem. Hai lasati supararea si hai sa ne vedem in play-off. Si incercati sa terminati cu golaniile din tribune, acum suntem in anul 2021. Daca ai inteles mesajul meu iti multumesc.
In prima repriza? Cine te-a pacalit ma ca iti poti regla dioptriile cu furculita? Da-l naibii in judecata ca acum esti orb de-a binelea...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
doar nu ai crezut ca mi-am pierdut doua ore din viata cu asemenea "eveniment"?:)) abia ma pot uita la "perlele" lu jj :)))
Ma amaratule, faptul ca au fost si ei furati in alte meciuri nu inseamna ca trebuia sa fim noi furati azi. Mai ales ca pe noi nu ne-au furat ca sa-i ajute pe ei, ne-au furat ca sa nu ne indepartam de echipa fara nume a puscariasului din Pipera. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In afara de alea 13 ocazii CSU nu a mai avut si altele
Nu avem suporteri!? :-))) Voi nici nu știți ce-s aia bai Rădulescule! Câte abonamente ati vândut mă voi!? 42!? :-)))
astia la CRaiolguta au avut meciuri cu dinti rupti si nu au plans cat plang astia dupa o infrangere...
:)))))))))))))))))))))))))))))) ai grija doamne de raapunsurile lui Catalinn care ar inventa scuze si pentru crima cu premeditare doar sa iasa el bine
Esti nul ma baiete, in prima repriza pana la eliminare Craiova n-a miscat, n-a avut nici o ocazie, doar suturi "de protocol" slabe si de la mama naibii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.