Alte știri din fotbal
Csikszereda - Sepsi au „dat-o la pace” în primul derby secuiesc din Superliga
4
Despărțire-șoc! Ionuț Panțîru a plecat de la Gloria Bistrița după doar 36 de minute jucate: „Succes și sănătate!”
2
Echipe de start la Rapid - Dinamo » Titular în premieră + toate informațiile de la stadion
8
Iată staff-ul lui Marius Șumudică la CFR Cluj! Decizia în privința lui Cristi Săpunaru
1
Știri din fotbal internațional
Momente de panică în amicalul lui Bayern » Jamal Musiala s-a prăbușit pe teren la două minute după gol
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia » Echipele de start
0
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
1
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Rusia amenință Turcia și SUA și vrea explicații. Deciziile care au ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Florin Şerban a câștigat Leopardul de Aur la Locarno cu „Nu e locul tău ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai tu minti de ingheata apele,deci da,ar trebui sa iti fie rusine.
ce legatura are ce spui tu cu ce am spus eu? eu am spus ca a fost un accident si in conditii bizare,dovada ca fix asa a fost,la final terminam cu vreo 30-40 de puncte peste clona fc r(daca nu se injumatatesc punctele).
Rușine ar trebui să ne fie când mințim, când furăm, când ne dăm ce nu suntem. Nu are de ce să-mi fie rușine, cred că bați apa în piuă.
Da' tre' sa recunosti, ca si fara 18 puncte, tot inaintea Rapidului era fecesebeu' !! ;)))
Bravo Chucky ... Cica din sezonul viitor golurile marcate pe contraatac se puncteaza cu 0,5 !? :)))
***. Reciteste ce ai scris. Ca vezi ai auzit tu pe cativa ca au asigurate x puncte. Daca iti zic cum ai venit pe lume ma crezi? Rapid in ultimele 2 sezoane a fost cea mai avantajata echipa de arbitri din echipele ce se bat la titlu, nu pe vorbe, pe statistici. Ar trebui sa iti fie rusine sa deschizi gura la ce a jucat rapidul ultimele meciuri. ***! Scuze astia sunt cu Dinamo. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai Steaua din liga 1 este singura echipa de pe terra care are tot intr-o tara. in unele o echipa are mai multe campionate,alta mai multe cupe,alta mai multi suporteri etc. dar in Romania,Steaua din liga 1 are tot.
septare,in primul rand clona fc r nu este rapid. si in al doilea rand,de cand au bagat astia clona fc r politc in liga 1 in fiecare an am batut clona fc r. qed
Mi-e mi-au spus foarte mulți că fcsb are multe echipe subordonate, și că de la începutul campionatului au asigurate cam 18 puncte. Dacă pt tine e bine, să fii sănătos, dar nu veni cu bazaconii, Rapid v-a bătut pe oriunde v-a prins, deci mucles.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.