Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Dinamo nu are nici un corijent. Asta pt ca Dinamo nu are nici un fotbalist. Aia nu se pot chema fotbalisti. Pe maidan gasesti foarte multi care sint cu mii de clase peste gloabele astea. Retrageti Dinamo din campionat imediat. Urmeaza alte 8 infringeri la scoruri de maidan daca nu faceti asta. Dinamo retrogradeaza direct 100%. Clinceni e mult mai tare ca Dinamo. Nici cu Gaz Metan nu e sigur ca o sa cistige dar hai sa fim optimisti si sa le dam un egal. Asta nu e Dinamo. Pina aici a fost.
Notele arbitrilor? Am văzut o prestație foarte bună atât a lui Colțescu cât și a celor doi asistenți, cei mai buni din țară. Măcar nota 7 toți 3.
In vara vor fi declarați toți repetenți apoi urmează desființarea !
Are peste 100 de conturi-clona. Atat poate. Nu poti avea pretentii de la un asemenea specimen. Trebuie raportat pe fiecare cont.
Iosife o sa mori disperat putinistule. Tot cu obsesia Dinamo în creierul ăla al tau cat dopul, in capul cat damigeana. Te chinui, ne bucurăm, numai că Dinamo o sa fie in liga 1. Mori scârnăvie.
Cine a pasat lui Ionita la primul gol?
Mimao are numai 2 puncte peste Clinceni deci locul la baraj nu e sigur.
Pe ce criteriu se pun notele ?! Cu este posibil sa ii acorzi lui SAPUNARU si ILIE nota 6, care au fost foarte buni, la egalitate cu SEFER ?! Sefer nu joaca nimic. Franeaza jocul echipei si este individualist. A facut, in acest meci, o faza care il caracterizeaza. A scapat pe contraatac cu un coechipier, a franat atacul si a dat pasa dupa ce l-a bagat pe acesta in ofsaid. Cand joaca el, RAPID joaca cu un om in minus. S-a vazut diferenta enorma intre el si IONITA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.