Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Luptați!”. Detaliile ce pot face diferența
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații de la trimișii GSP la Istanbul: 4 fotbaliști nu au fost opriți în lot de Lucescu
20
Cei 4 jucători care nu au fost opriți de Mircea Lucescu în lot » Surprize de la Rapid și Universitatea Craiova
0
Planul pregătit în secret peste noapte! » Imaginile surprinse în stadionul lui Beșiktaș
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Un meci care, pentru noi, pur si simplu nu conteaza! Practic, n-avem ce comenta! Dar cu Dinamo n-am cum sa tin, niciodata! Asa ca, hai Rapid, oricat de nesuferiti imi sunt Sumi si soferul de taxi, Adriann!
PS Uita-te si tu la ce gen de "conversații" poți lega aici pe forum cu diavoli vișini. Si gândește-te ca dai fatsa cu unul standard in tramvaiul 41, care habar n'are ce-i aia.
i-ati batut macar o data de cand au promovat pe capriori? voi nu o sa castigati niciun meci in acest playoff,sunteti ciuca batailor.
Noroc ca Domnul Mircea Crișan a făcut TCM la Fără Frecventa, ca altfel riscau sa pice ceva bănci. Cum a fost cu BRCE, de exemplu.
zi bah,de ce nu te tii de cuvant si pleci? https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/florin-tanase-fcsb-accidentare-antrenament-774036-comentarii.html#comment8958446
Dafür ist es zu spät, Dead Guy Lover. Cat timp provenim din orașul care ne-a dat stadionul Rapid plus ai săi diavoli vișini in zonele limitrofe trebuie sa ne acceptam soarta. Remember: if you ain't having fun, it's not worth doing it.
Ai vrut de fapt sa spui aici ceva? Sau sunt efecte Full Ham?
Uite așa ajungi să te gândești că, poate, A Doua Păruială Planetară a fost câștigată de cine nu trebuie...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Slapid, auzi, repriza solida, nu tin un meci cu fanfaronul pe banca, poate ala cu farul, dar planeaza niste dubii. Sa ai tu Rapid 37% posesie pana in min 30, noroc ca au picat psihologic dinamo si au mai ridicat la 47%, un singur sut pe poarta, jenant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.