Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
La TV,pe Digi Sport au apărut montaje literar artistice în care sunt ovaționați jucatorii Rapidului.
Egal meritat, dupa un joc destul de frumos. Felicitari Rapidului pentru un punct obtinut cu o echipa carpita ca vai de ea si in special lui Mitza Iosif, care dovedeste ca poate face treaba buna indiferent de problemele de lot. In partea cealalta, rusine Botosaniului pentru felul in care au abordat partida si mai ales rusine lui Croitoru, care l-a tinut tot meciul pe teren pe Ongenda doar pentru a-l vinde, Ongenda fiind lenes si gresind lamentabil aproape de fiecare data cand ajungea mingea la el. Rusine lui Croitoru si pentru schimbarile fara nici un rost pe care le-a facut, schimbari care au schimbat mult in rau jocul echipei, care nu a reusit sa mai puna Rapidului vreo problema pe final, desi Rapidul avea atatia juniori pe teren.
Rezultat injust!!!Probabil că Rapid a câștigat un punct ușor nemeritat?!
Rapid este o echipă care merită să rămână în liga 1,dar în acest moment este doar o echipă corectă,simplă,banală de play out.Păcat că anul viitor ne vom.desparți de Dinamo care o să plece în premieră din prima ligă.
Locomotiva cu aburi pare că a rămas fără cărbune?!FCBT pare să fie echipa pozitivă,cea care caută victoria.
Esti prostanac si obositor. Nu ma intereseaza unde cum promoveaza CSA. Daca promoveaza se inchide si buticul CSA. A promovat Academica Clinceni in 3 ani si CSA vad ca se tot cacaie, se plang, dau vina pe toti ca sunt ei incompetenti. Dar te uiti la comandantul CSA, la fata lui si cum vorbeste si intelegi totul in 3 minute. Nu tu, tu nu ai cum sa intelegi
Eu am vrut să scriu toblerone(celebra ciocolată),dar din păcate a ieșit altceva legat de o veche rivalitate care suna puțin cam plastic,un îndemn de a "***".Vremuri de mult trecute,dar de neuitat spun eu.Când îl avem idol pe Săpunaru ,unii dintre noi,pare puțin derizoriu să vorbim de educația altora.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi nu aveți nicio rivalitate cu Dinamo mă, ci doar cum FC Coafor SA cum le spuneti voi. Echipa CS Dinamo este lider in L4 și la vara sunt șanse mari sa intre in L3 și sa fie afiliata la FRF. Văd ca un fcsbist prostanac crede ca noi nu am promovat din cauza FC R, ci in primul rând din cauza conducerii CSA și a AMFB/FRF. FC R și-au văzut interesul și atât, nu aveau ei treaba cu Steaua altfel, in plus, aveau o echipa practic de L1, “meritul sportiv” a fost indiscutabil. Și tot răul spre bine cum se zice, ei practic un creat un precedent de care, dacă vom îndeplini desigur criteriul sportiv, vom putea profita și noi la vara.
Eu inteleg ca plecand in viata cu numele de Horatiu nu este obligatoriu sa traim cu impresia ca suntem reincarnarea lui Quintus Horatius Flaccus ...poetul !!! . Aroganta postarilor denota un narcisism maxim si este posibil ca pucioasa sa fi avut un efect nefast in anii dv. de liceu din localitatea Pucioasa !!! . Felicitari pentru absolvirea facultatii , dar asta nu este obligatoriu sa aveti un caracter pe masura ...tot la nivelul unui butoi de pucioasa ati ramas .
Santem peste tot acasa,hai Rapid.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.