Alte știri din fotbal
Lovitură » Claudiu Niculescu semnează și va antrena în Superliga după 8 ani!
0
Mircea Lucescu urmează să fie externat din spital și intenționează să plece în străinătate » Detaliile de ultimă oră
3
Șocant: Hermannstadt, zero barat la două capitole-cheie cu Rapid » Grameni avea o șansă infimă de a înscrie
0
Inedit! 4 goluri în amicalul dintre Steaua și CS Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
8
Jude Bellingham i-a șocat pe fani cu ultima fotografie publicată: „Viața merge mai departe”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
nu mai plange,nu vezi ca toti fac misto de tine. Steaua este campioana si echipa ta de suflet trece prin umilinte inumane la retrogradare. ha ha ha
Bunicule esti pe nervi ... tipi din gura de sarpe. Atentie ca e de rau cu tine.
Steliștii spun Steaua cui consideră că e Steaua. Acum campioanei.
De exemplu? Ca sa discutăm aplicat.
Nu mai țipa! Nu mai plânge!
"Ca și al ei" reține afirmația pentru ca tu ai făcut-o! Deci NU este al ei. Se proclamă singura ca fiind continuatoarea familiei deși nu are acest drept. Din moment ce femeia este acasă, în casa ei, are toate documentele solicitate înseamnă că nu este moartă. Asa au mințit cei care au râvnit la bunurile ei. Deci cea din 2003 nu are nici un drept în altă casă. Lucru dovedit cu acte. Acum închiriază de la femeia născută în 1947 o cameră. Contractul de închiriere se semnează între femeia din 1947 și cea din 2003. Înțelegi acum? Cea din 2003 are nevoie de cea din 47 sa încheie un contract. Mai simplu și mai ușor de înțeles nu există!!!
Nu va mai certati ! Steaua Bucuresti nu mai exista de aproape 25 de ani, din pacate ! Sunt doua clone, fcsb si csa care profita de renumele si faima stelei ! Plus multi naivi care cred in ele, mai multi de partea celor de la fcsb, ca e in liga 1 si e la moda sa mergi la arena nationala, si mai ales ca nea gigi e om bun !
Din postura de ciuca batailor dupa asigurarea titlului din punct de vedere matematic, FCSB termina campionatul ca o echipa fara mandrie si fara blazon, dupa chipul si asemanarea propriului patron.
Ti-au banat astia rima, poet ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Campioana de carton . Cartonul cutiei lui MM .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.