Alte știri din fotbal
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
0
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
0
Mihai Stoica s-a răzgândit în privința unui „tricolor”: „Mi s-a părut altfel, am mari speranțe”
1
Știri din fotbal internațional
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Dar fcsbistii au câștigat ceva: ***, de care zic și ei ca aveau nevoie. La cât mai multe
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Total de acord. Victoria asta trebuie gestionată cu multă înțelepciune. Ca imagine trebuie totuși să recunoaștem că Rapidul aseară a arătat foarte bine, cel puțin mijlocul și atacul. Să sperăm că play-off-ul va monta toate echipele să își vadă de treburile lor.
Cei care trebuie să rămână cu picioarele pe pământ după meciul ăsta sunt rapidistii. Nu au câștigat nimic, mai e mult de muncă
Nu a câștigat nimic, e adevărat, dar hai să ne gândim la un lucru: în meciurile din această sesiune de campionat, FCSB a pierdut ambele partide contra Rapidului. Nu crezi că o logică simplă te duce cu gândul la faptul că multe echipe nu și-au încordat mușchii voit, sau obligat, atunci când au jucat împotriva lor? De unde și diferența de puncte. Nu cred că are sens să-ți înșir echipele care se predau non stop în fața lor. Și până la urmă, la o victorie e normal să te bucuri. Dacă era invers Gigi dansa și acum, să fie serioși. Rapid le-a arătat pe ce lume trăiesc, să nu mai viseze!
Deci marea afluenţă de spectatori i-a împiedicat pe fcsbecalisti sa-si etaleze talentul aseară? Acum un an au fost 40.000 de gigisti în tribune iar rezultatul a fost tot umilință pentru cioban!
Ăsta este Dumnezeu care pedepsește un om ca Becali. Nu poți râde de religie în acest fel. El spune ca este religios, dar face mai multe greșeli ca noi care suntem atei. Eu am prevestit de când au început sa râdă Becali. Fi om ca poate lupta cu tine toți și pierzi și anul ăsta. Oricum Craiova nu va uita ce ai făcut, și te va pedepsi alea 9 puncte se poate sa fie prea puține pentru a mai câștiga campionatul. Dar 8 puncte le aveți sigur cu Farul Constanța. Această echipă nu are ce căuta în liga 1-a dacă nu își apară șansele. Mereu face măgari cu fcsb în play of. Becali Dumnezeu te pedepsește pentru ca ai ras, și nici anul ăsta nu iei nimic. Iei doar șarpele de coadă. Asa și rapid, fiți oameni înainte de a fi nesimțiți
Crowman a jucat aseară la fcsb?
Din 2003 - anul in care a fost infiintata clona gigista, deci in 21 de ani 10 10sb a strans mai multe umilinte decat altii in 100. Iar episoadele cu pescarii amatori (0-10) si Karagandy nu fac decat sa confirme ca fara ”omeniile” si fara arbitrii ciobanului clona e mai mult decat submediocra
„Războinicii” ciobanului de Pipera s-ar descurca tare greu în Serie B sau Championship, spre exemplu. Lista echipelor care i-ar pune la colț pe Coman&Co e foarte lungă, nu se limitează la bula îngustă în care trăiește captiv gesepistul.
Vorbiti despre meciul asta de parca rapid a castigat campionatul si fcsb a ajuns in play-out. I-au demolat, intr-adevar, dar fcsb a terminat sezonul regulat la 9 puncte in fata rapidului. Merita mai multa consideratie. Tot nea gigi e antrenorul anului deocamdata. Sampania si lautarii la finalul sezonului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.