Alte știri din fotbal
Atacă violent comentariul TV de la Turcia - România: „Două țațe, doi moșnegi ramoliți! Grădinescu ar trebui să iasă la pensie, e dezagreabil! Ați văzut ideea lor șocantă?!”
1
Urmează zile decisive la FRF! » „Dacă eu îi găsesc ofertă în 10 zile, Hagi NU se mai duce la națională”
0
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Fostul jucător al naționalei: „Voi ați văzut asta la golul Turciei? Incredibil! Pițurcă avea o vorbă”
0
Știri din fotbal internațional
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
FCSB o adunatura de plangaciosi vezi mai jos :)))
Adi Mutu, conferință de presă după victoria cu 1-0 din derby: „Jucătorii FCSB-ului să se vaite mai puțin” da ma Prafule.. ca doar i-ati mangaiat!
Ce mai vreți oameni buni dacă ei au spus că scopul lor este ca în an de centenar să nu ia Steaua campionatul!!! Ce mai poți să îi ceri lui Săpunaru( cel mai mare țăran de pe terenul de fotbal)?
Culca-te! Esti pr0sstalau!
Sapunaru=*** !!! Rapid sau Locomotiva CFR = 100 de ani (centenar) degeaba!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să facă "ironii" *** ăsta expirat cu aia de l-a făcut și a uitat să îl educe!!! Știți ce-mi doresc cel mai tare??? Cumva printr-un joc al absurdului să aibă nevoie giuleștenii de un punct oe Național Arena,Steaua să nu aibă nici un obiectiv,dar să urce zburătoarele pe garduri și să le dea NOUĂ-ZERO...!!!...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Meme sigur la facultate a invatat aceasta expresie ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.