Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Am spus-o si o repet. A vazut toata Romania adevarul. Daca fcfcsb (berceni-popesti), cu un astfel de joc (inexistent pe faza de atac, varza in aparare) are avansul ala in fruntea clasamentului, ies la lumina omeniile. *** Ciobanul este cancerul fotbalului romanesc, iar ziua cand scapam de personajul asta grobian si implicit de mizeria fcfcsb este ziua purificarii fotbalului romanesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Of, of... asa e cand iti petreci toata viata scurgand paharele altora prin carciumi.
Nu la omenii am nevoie de “pont” ba! Văd însă ca de o vreme ești numai la meciuri ba, mincinosule! :-)))) Dar nu-i nimic, important e să nu dispari în play off, aici e “bătaia peștelui”! :-))))
N-are "Nea Gigi" nevoie de avantaje! El e războinicul luminii stinse! Are școala de antrenori făcută la muntele Athos!
Păi are diploma luată nu la Coverciano, ci la muntele Athos!!.... Are linia directă cu Dumnezeu! Carte ce-i mai trebuie lui Gigi, !? Are legătură și cu necuratul, numai că la ăsta nu apelează decât înainte de vecernie! Echipă e făcutàdupă chipul si
FCSB , prin glasul sonor al patronului , a depus o contestatie pentru rejucarea partidei !!! Arbitrul a fluierat cu 1 minut mai devreme sfarsitul coridei , pardon ..partidei !!! . Echipa oaspete avea timp sa egaleze !!! .
nu te ambala, a fost omenie, au intrat bani, diferența e mare
'Tonul' face 'muzica .... deci , curaj mioara ca te tai !!!! ...
Rapidul joaca cinstit, nu omenii cu Iasi, Botosani, Sibiu etc
5 puncte. vă pupăm pe ***. echipa ta pe ce loc e? exact :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.