Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi apasă pe accelerație: „Ce facem? A plecat și spunem că echipa e mai bună?”
0
Gheorghe Hagi, la superlativ despre un jucător din Superligă: „Fără minge, aleargă și noaptea în somn.”
0
Selecționerul Gheorghe Hagi, inspirat de David Popovici: „Vreau să implementez asta la echipa națională”
0
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Dar ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Noapte Buna ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Săracii băieți. Ce s-au chinuit la final sa egaleze. Ce rău mi a părut. :))))))))))))) Poate revin cu picioarele pe pământ băieții ăștia care s doar de 2 ani în prima liga.
Grazie, Napoli!
Pffffff...ce derapaj! Te asteapta Monte Carlo, mosule!:)))
Foarte buni FCR PSD
Să-ți reamintesc că ești prost … nu e cazul , ți-o spun prietenii … ne lași cu aberațiile , voi sunteți maxim 2500 la meci și aveți pretenții absurde !!!
Tu și creionul … baba și mitraliera … ți-sa urcat la cap … bă ești prost și nu crezi !
Vezi ba prostovane ca jucați cu Rapid și jucați bine..pe Csu o avantajează rezultatul vostru..
nu au astia nicio legatura cu adevaratul rapid. plus ca de ce mal visezi? daca,castigau astazi nu era nimic.oricum se injumatatesc punctele.conteaza doar ce faci in playoff.
Yep, rezultatul avantajeaza FC fcsb iar asta ma nemultumeste, recunosc! :-((( Gigimea jubileaza, doar ca faptul ca anul trecut au fost campioni morali i se datoreaza in buna masura echipei din Voluntari. :-))) Suferinta lor atunci a fost uriasa, la fel ca bucuria tuturor romanilor curati! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.