tikitakabarceloona  •  20 Ianuarie 2024, 18:24
Postat de DrumulTaberei pe 20 Ianuarie 2024, 18:11

DrumulTaberei  •  20 Ianuarie 2024, 18:11

username_2  •  20 Ianuarie 2024, 18:09

în Superliga sponsorizată de casele de pariuri adevărata „mobilizare” o fac repectivele case, cine a urmărit atent cum s-au dat golurile înțelege ce zic...săpun știe dar nu spune, ar fi și culmea, da poate dacă iese el la pensie Rapidu ar putea să fie o echipă fără atîtea „fluctuații” de formă

Vasi86le
Vasi86le  •  20 Ianuarie 2024, 17:52

Adevarul e ca in unele meciuri au avut si parte de arbitraje favorabile. Acum na, asa a fost mereu, cel cu bani mereu a avut parte de putin ajutor si din partea fluierasilor..

donqhote
donqhote  •  20 Ianuarie 2024, 17:49

chiar ma intrebam de ce il mai tin pe Sapunaru in lot.

tororosso
tororosso  •  20 Ianuarie 2024, 17:14

Eu zic că arbitrajul a fost prea zgârcit cu Rapid. Normal trebuia să prelungească partida la 2-3 pentru Mititelu cu cel puțin 30 minute ca să câștige Rapid cu 5-3 sau măcar cu încă o repriză . Miroase a pute și defectul e stricat .