Alte știri din fotbal
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Le-a „citit” viitorul » Trei titulari, OUT de la naționala României?!
0
Știri din fotbal internațional
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
16
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Este la un jack cu adiță în herestrău … marea combinație !!!
...unde i kuba ?
Și dacă vom fi evacuați, n-o să rămână piatră pe piatră pe trotuarele de sub podul Grant. Ăia de la U Cluj cu bordurile lor sunt mici copii pe lângă gașca de ceceni a lu' Gogoașă. Eu am tot încercat să-l conving pe Gogosh să-și strunească necuvântătoarele, să-și păstreze onomatopeele pentru mogoșeni. A zis că nu-i poate dirija pe toți ăștia 400. Sper totuși să se rezume doar la familia lu' Mititelu. După meci, pot scanda ce vor. Eu le-am propus să-l înjure pe Țepelin, însă mulți dintre ei, cum nu prea știu să citească, au zis că nici n-au auzit de el.
Nu poporul ungar este vinovat. Politica Ungariei. Si mie unul mi se ridica parul pe spate cand flutura aia steagul Ungariei mari. Sa fluturam si noi steagul Daciei
...unde i gogoasa ?
o sa iasa cu scandal mare daca nu se rejoaca meciul cu sepsi sau nu pierde sepsi meciul cu 3-0 pentru ca ei au fost gazdele si ei sunt raspunzatori de tot.
Vor și ei 3 puncte de pomana, altfel nu exista niciun motiv pentru care i-ai incuraja pe olteni sa vina la meci. Ar trebui oprit meciul ca la sfantu Gheorghe si sa piarda rapidul meciul pentru ca ei sunt responsabili pentru suporterii olteni.
Muică, invadară oltenii Bucureștii! Cel mai probabil, vor lua cu asalt teatrele, bibliotecile, galeriile de artă, opera...
E bine ca au venit pompierii in gara ca poate ardeau astia trenurile.Sau poate erau prea infierbintati.Nu stiu ce *** a chemat pompierii,dupa mine de lunetisti Wagner era nevoie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu cred că azi vor arata de ce sunt cea mai frumoasa peluza: vor susține cea mai frumoasa echipa spre cea mai frumoasa victorie. Forța PS97!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.