Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
1
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Ai greșit sectorul, metre. Sectorul 5 e cu fcfcsbeul. Ăla este bazinul vostro de suporteri: "Racova", "Felentari" și "Pogresu".
Extraterestrii sunt printre noi ! Sucu inca nu stie !
si jucatori asculta la ce?invata pe ei cum sa iei tricoul lui Ronaldo?
Asta e populism preluat din comunismul care ne-a bantuit vreo trei generatii. "Ala care baga bani trebuie sa raspunda in fata poporului de ce face cu ei."
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca domnul Sucu declara ca de maine isi retrage investitia, isi opreste sustinerea echipei, inclusiv bazele de antrenament pentru copii si juniori, isi retrage jucatorii platiti din banii lui si pleaca, ce-o sa faca dl. Raducanu si cei din jurul sau incepand cu a doua zi? Mai vine cineva acolo? Ma refer la un investitor serios si inimos, nu la orice aventurier care le dadea cate un sandwich.. Daca Dan Sucu n-a reusit zau daca imi dau seama cine-ar putea-o face. Asta pentru unul ca Sumudica, antrenor bunicel dar n-a rupt gura targului, la primul apel din Turcia te lasa si te porceste la Digi TV sa arate ca el e victima. Eu chiar sper ca Galeria sa isi schimbe atitudinea altfel visul lor frumos se va destrama.
Dar e în spiritul Rapidului...
Am 66 de ani,am fost in Galerie pe vremea lui Cretu,sa nu-mi spuna mie(si altora)Corsicanu care sunt obiceiurile din Giulesti...Galerie inseamna DOAR sa incurajezi echipa...candva,cand nu ne placea jocul echipei scandam "Jucati fotbal!"...niciodata"demisia",ca nu era treaba noastra,ci a conducatorilor...care nici nu erau cei care bagau banii,pe atunci!Sa ameninti investitorii echipei mi se pare ca vrei sa-ti dai singur cu tesla-n coRaie!Bai,viteazule,de ce crezi ca nu se mai apropie investitorii de Dinamo?Asa ati facut si cu Copos,pe care si eu l-am huiduit pentru ca nu punea nici becuri pe scarile prapadite ale vechiului Giulesti si,pe intuneric si imbulzeala,am facut o entorsa,dar nu l-am amenintat cu moartea!In momentul actual,cu firea lui vulcanica,Sumi ar putea fi un simplu antrenor,iubitor de RAPID?Asta ar putea fi Maldarasanu sau Ianis Zicu(care cred ca ar fi fost bine sa i se dea o sansa!),dar Sumi si-ar depasi repede si agresiv atributiile,ar crea probleme inclusiv prin aceea ca se da rapidist ca si Corsicanu,ca vorbeste in numele nostru,de parca noi nu am exista...Corsicane,uita-te pe stadion,nu numai la Peluza Nord pe care o manipulati cum vreti voi,inclusiv in a folosi nenorocitele alea de fumigene,pentru care am platit si vom mai plati poate iar cu suspendarea Giulestiului!
*** sunt pacaliti adesea de meandrele limbii romane
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nea canapea o sa inteleaga in curand in ce cloaca a intrat.....in ursarie sunt alte reguli....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.