Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
0
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
1
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Vroiam sa vad echipa mea de suflet.M am uitat la meciurile din pregatiri ca sa nu pot vedea meciuri oficiale.Felicitari ati dat lovitura!Uitati va unii la altii lacomilor.Sunteti niste lacomi.De luni ma duc si ma inscriu pe digi tv
nemernicilor. sa crapati in focurile iadului cu gspteveul vostru . gunoaie de oameni si trusturi. mori mitica. sa u poti vedea un meci.....lepadaturi de dambovita
imi bag pl in voi ji in canalu vostru de kkt...FORTZA RAPID!ji muie la jegosi!!!!muieeeeeeeeeeee
degeaba ati zis voi ca se vede meciu pe GSPTV online ca nu merge ! am facut cont si degeaba !!! RUSHINE !!! numai in romania se poate intampla asa ceva RAPID - GLORIA 2-1 !!! forza baieti !!!
stiu ca cei de pe tipseri.com dadeau meciurile mai demult in direct pe site. acum nu stiu dar merita sa incercati. nici eu nu prin gsptv. asta nu e mod sa iti promovezi televiziunea obligand practic firmele de cablu sa te bage in programa!
GSP emite,... in eter, pentru extraterestrii ... si pentru cei din studioul GSP Asta da audienta Cu totii ne uitam pe PRO TV
gsp da lovitura si ne suge noua pula!!! muieeeeeeeee nesimtitilor!!!
sunteti niste nesimiti cu toti si niste hoti de ce nu lasati sa vede\m si noi meciurile pe net ati blocat repede pagina sa nu vada nimeni sa va bagati post in dos ordinarilor sa va fie rusine cu marea voastra lansare FORZA RAPID
cum putem vedea MECIURILE? eu nu am rcs rds si nici digi tv...deci nu prind gsptv..cum POT VEDEA MECIU`?
Rapid - Gloria 3 - 0 Hai Rapidu dale gol dale gol dale gol
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.