Alte știri din fotbal
Daniel Pancu îl ia în cantonamentul din Austria!
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Universitatea Craiova, întăriri pentru Liga Campionilor! Negocieri avansate cu un internațional din Capul Verde
0
Florin Tănase a semnat contractul! » Declarații la aeroport: „Nu știu câți fotbaliști ar fi renunțat la atâția bani”
7
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Felicitări, Metaloglobus, pentru ce, Cătăline? Au adăugat vreun punct în clasament? Au urcat vreo poziție? Nu. Au câștigat un meci fără importanță. Bine, tu ești suporterul unei echipe care, în afară de meciurile de cupă, joacă dar amicale. Noi, Rapid, avem meciuri oficiale și în campionat și-n cupă. Să spui că un meci amical are o mare importanță, asta înseamnă să fii suporter ***. Ne vedem în cupă, într-un meci oficial și pentru voi, când o să vă rupem capul ca la porumbei. Fii cu minte! Meciurile amicale, pe care le jucați în liga b, te-au lăsat fără simțul meciurilor cu adevărat importante.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
motivul pentru care nu s-a dat public echipa e sucu junior.
Cred ca mai degrabă ar trebui felicitați cei din Pantelimon, o echipa bătăioasa care a pus probleme si Stelei si lu’ Dinamo sezonul asta, care azi a umilit Rapidul. Pt ca 3-0 este o umilința oricum o dai. Am mai spus, un profesionist da totul indiferent ca e amical sau nu, nu își permite sa de facă de rușine luând bătaie la scor de neprezentare. Un jucător tânăr are ocazia sa arate ca merita sa i se acorde șanse, ce șanse ii mai dai însă ca e umilit efectiv de un adversar ca Metaloglobus!? Il dai efectiv afara in suturi! Cum voi nu ați făcut-o, o voi face eu: FELICITĂRI MEGALOGLOBUS!!!
Și Universitatea Craiova a jucat azi un amical cu o echipă din Seria a Ii-a, cu Viitorul Pa durii Tg. Jiu. A învins cu 3-0, marcatori fiind Mitriță, Ivan și Markovic (altfel spus, "vești.bune pentru Edi Iordănescu!")
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.