Alte știri din fotbal
Ionuț Chirilă e convins înaintea derby-ului dintre Rapid și Dinamo: „E mult mai ușor să joci afară decât acasă”
0
Dublă lovitură: i-au legitimat în aceeași zi pe Gabi Iancu și George Ganea!
0
Probleme pentru Coelho înaintea meciului de la Galați » Atacantul Craiovei s-a accidentat și nu va face deplasarea
0
Rapid - Dinamo, derby incandescent pe Giulești » Două absențe importante pentru gazde
6
Știri din fotbal internațional
Cum s-a încheiat duelul echipelor lui Burcă și Stanciu din China + deziluzie pentru Mitriță
0
La Liga reîncepe azi, cu același dans în doi! » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip, români la start
0
9 din 9! Rezultatul obținut de Ararat-Armenia, înaintea meciului cu Universitatea Craiova
0
Copilul de mingi lovit de Eden Hazard e bogat! » Firma înființată de el în 2015 se vinde: 600 de milioane de euro
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Igor, câinele salvamar care simte pericolul înaintea oamenilor. Vlad ...
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Nicuşor Dan a absentat din nou de la Ziua Marinei de la Constanța. Bolojan, ...
Libertatea
Dragul meu, calmeaza-te, trage adanc aer in piept, asa, usurel... fa-ti bagajele (n-ai nevoie de prea multe) si vezi ca pe langa Timisoara, la nici 30 km exista un spital, Gataia ii spune. Acolo e locul tau pentru muuulti, muulti ani de acum incolo. Daca dai o spaga poate te mai lasa sa te uiti si la meciurile Rocarului, dar sa nu mai faci asa urat, ca aia te baga in camasa de forta. Hai pa.
indiferent de decizie Rapid si Dinamo ar trebui sa ceara daune celor care au judecat in Romania.Rapid daca se decide la tribunal ca au fost folositi corect jucatorii sa ii dea in judecata ca nu i-au putut folosi pe varga si balan,iar Dinamo ca din cauza unor decizii gresite pierde al doilea an la rand pozitii in clasament (pentru ca orice ati spune altfel abordezi campionatul cand stii sigur ca Timisoara are 6 puncte in plus sau ca Rapidul are 3 puncte in plus).
Daca Steaua are datorii la stat si are (vezi impozitul neplatit in Ghencea) nu trebuie sa primeasca licenta. Sportul a fost retrogradata pentru datorii la stat iar regulamentul ar trebui sa fie unul si acelasi pentru toti.
S-ar putea sa vina pedepse si pentru cei de la Liga. Intre timp, tu nu vrei sa intelegi o chestie simpla: Timisoara avea tot dreptul sa conteste prezenta celor doi in teren, indiferent de cine a gresit, Liga sau Rapidul. Punctele trebuie sa ramana la Timisoara, si Rapidul sa-si rezolve in justitie diferendul cu Liga, pentru despagubiri etc.
mai sunt si oameni care gandesc in lumea asta....si as mai adauga faptul ca daca trasferurile au fost ilegale sau neregulametare si liga le-a aprobat de ce nu a fost pedepsit nimeni de la liga ci doar rapidul? FZR FOR LIFE
corecte sau nu, daca aceste transferuri au avut acordul ligii, Rapidul nu are nicio vina.
Gata "opinie publica"..m-ati convins..luati 3 puncte de la mine si anuntati federatia sa modifice clasamentul !!!
reprezinti tu pe "toata lumea" , crezi ca poti vorbi in numele mai multor chibiti ? de la comentariile astora ca tine pe aici si parerea opiniei publice e cale lunga , iar procentul 'fanilor' de tastatura devine nesemnificativ daca l-ai luat ca reper in 'analiza' ta ! Surpriza: nu detii adevarul absolut !
Pe voi toata lumea va stie cit de ipocriti puteti fi !!! Deci de aia le-a luat Iancu punctele ca sa le de-a lui Dinamo ? fara comentarii !!!
iancule lasa vrajeala ca stim ca vrei sa il ajuti pe prietenul borcea,da-i pct rapidului,ai reusit sa bagi intrigi si intre noi si rapid.daca era dinamo numai faceai tu asa ceva,ti-ai permis cu rapidul pe care spuneai ca il iubesti falsule.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.