Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi apasă pe accelerație: „Ce facem? A plecat și spunem că echipa e mai bună?”
0
Gheorghe Hagi, la superlativ despre un jucător din Superligă: „Fără minge, aleargă și noaptea în somn.”
0
Selecționerul Gheorghe Hagi, inspirat de David Popovici: „Vreau să implementez asta la echipa națională”
0
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Dar ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Pesedizat? Ăsta e un cuvânt? *** Club de ***. Asta sunteți. Și,ai nou, vehicul electoral pentru capii PSD. Dacă ar durea prostia, ai urla toată ziua. Auzi la el, pesedizat, calvinist clonat, te întreci în prostie. Ai ajuns la 40+ de ani degeaba. Pun pariu că habar nu ai ce e ala un calvinist, prostule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@mihai041 Scoate unghia din gat, calvinistule clonat si pesedizat!!! :))
Prostule, iar te bagi în seamă cu japca? Ești atât de prost că pute pământul sub tine, calvinist mic ce ești. Ai redefinit prostia. În dex, la definiția cuvântului prost, ar trebui să apară chipul tău. Ești de o proste fără margini. Toată lumea a recunoscut și ște că fcfcsb e o făcătură a clanului Becali, a ligii și a FRF. Nu ai tu treabă de Rapid. Vezi-ți de echipa ta care, de fapt, ar trebui dezafiliată. E beznă în capul tău. Ai îmbătrânit urât și prost. Mai ai frați? Dar surori?
Sunt balbait.
la cata scoala ai, e normal sa nu nimeresti ordinea cuvintelor: a 2-a in liga maghiara https://www.flashscore.ro/clasament/G8nZzEag/8Wq9mIfd/#/8Wq9mIfd/table/overall
Faci ce spune Becali =fcsb= clonă
Nea Emile vedeți de echipa,fără nume, stema ,culori ,palmares și nu mai te baga la Rapid te roade invidia Avocați domnului G.B.au recunoscut în instanta ca faci ce spune Becali nu este steua și trebui sa pățească doar pe trei ani cit sa folosit de numele steaua mai mult G B. a recunoscut ca stema ,palmaresul și culorile se afla la clubul sportiv steaua și nu poate fi scoase la licitație mai mult Dumitru Dragomir a recunoscut într-un moment de sinceritate cum la ajutat pe G.B.sa fure steaua. atunci nea Emile cine este clonă decât echipa care se afla în liga 1 cu complicitatea FRF adică fcsb / clona
Liga a 2-a maghiara
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine ai intreba cu ce echipa au venit maghiarii de la cabine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.