Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
...Sumudica s-a tot uitat in "ograda vecinului", lipsit de "ochi" pentru tinerii jucatori din lot! Un cuvant, pentru Iancu, ex-ul patron al FC.Politehnica Timisoara, cel care tot prolifrereaza insulte, si tot vorbeste de "spiritul rapidului" (invocand ca Galca, un fotst stelist, nu este normal sa antreneze in Giulesti) ca ar fi bine sa isi vada de trecutul lui, care nu-i permite sa vorbeasca "de pricepere intr'ale managementului! Cat priveste "palma cu piciorul" ce'o tot da in conducerea rapidului, caracterizeaza pe cel ce nu face nimic, nimic altceva decat sa bage zazanie, sa faca lotul sau echipa, pe banii altora! Vrea sa investeasca la Poli Timisoara? Nu, fiindca este mai "ieftin sa dai din gura" mai ales in conditiile in care exceleaza prin "nimic" din tot ce spune (injuraturile, limbajul de *** "nu se pune").
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
continuare ...Sumudica s-a tot uitat in "ograda vecinului", lipsit de "ochi" pentru tinerii jucatori din lot! Un cuvant, pentru Iancu, ex-ul patron al FC.Politehnica Timisoara, cel care tot prolifrereaza insulte, si tot vorbeste de "spiritul rapidului" (invocand ca Galca, un fotst stelist, nu este normal sa antreneze in Giulesti) ca ar fi bine sa isi vada de trecutul lui, care nu-i permite sa vorbeasca "de pricepere intr'ale managementului! Cat priveste "palma cu piciorul" ce'o tot da in conducerea rapidului, caracterizeaza pe cel ce nu face nimic, nimic altceva decat sa bage zazanie, sa faca lotul sau echipa, pe banii altora! Vrea sa investeasca la Poli Timisoara? Nu, fiindca este mai "ieftin sa dai din gura" mai ales in conditiile in care exceleaza prin "nimic" din tot ce spune (injuraturile, limbajul de *** "nu se pune").
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Antrenorii lui FC Rapid, un fel de distrugatori de talente, gata doar sa transfere, cu preferinta jucatori starini. Nu ar fi rau, daca ar sti pe cine transfera . Uita de jucatorii tineri valorosi, folositi "cand si cand", de regula in finalul meciurilor. Din 30 de meciuri (2700 minute): Micovschi a jucat 843 min. si a marcat dedoua ori; Vulturar 340 min.; Rares Pop 883 min. Ca eficienta, Rares Pop a marcat in 883 de min, de trei ori, in timp ce Kait amrcat 2 goluri in 1813 min.; Burmaz in 1828 min., a marcat de doua ori. in timp ce Hromoda in 1047 de min., nu a reusit sa marcheze! Grameni, socotit a fi unul din cei mai bui pasatori, a jucat doar 510 min.; Vulturar doar 340 min. sursa us.soccerway.com) Ce sa intelegi, altceva, decat ca echipa sufera nu din lipsa jucatrilor de valoare cat de lipsa de profesionalism a antrenorului din stagiunea incheiata! sumudica s-a tot iitat in "ograda vecinului", lipsit de "ochi" pentru tinerii jucatori din lot! Un cuvant, pentru Iancu, ex-ul patron al FC.Politehnica Timisoara, cel care tot prolifrereaza insulte, si tot vorbeste de "spiritul rapidului" (invocand ca Galca, un fotst stelist, nu este normal sa antreneze in Giulesti) ca ar fi bine sa isi vada de trecutul lui, care nu-i permite sa vorbeasca "de pricepere intr'ale managementului! Cat priveste "palma cu piciorul" ce'o tot da in conducerea rapidului, caracterizeaza pe cel ce nu face nimic, nimic altceva decat sa bage
Pe Simao cred ca il poate lua cu 1 milion, poate 1.5 milioane de euro de la CFR, mai ales ca cei de acolo au ramas restanti la plata unor salarii si prime, iar Varga a ajuns la fundul sacului. Daca ii arati acum lui Varga 1 milion, il ia imediat....dar cash deoarece e executat silit, prin banca ii ia imediat banii creditorii pana la concurrent summit de 13.5 milioane euro.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.