Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Pustiul de la Rapid a dat examene sustinut de liceele sportive. Au precizat asta si cei de la digi. Hagi nu putea ajunge ce ajuns Mitea. Ca Mitea a avut succes. Nu l-a valorificat.
***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce "pompoasă"denumire i-ai dat la facultatea aia.Se numeste simplu,Electronică.La tine toate sunt fake news,tot ce ofera posturile TV,numai tu ești cu brakingnews!
Rapid are probleme, joacă la noroc, echipa n-are un stil propriu , totul e alandala, parcă n-ar avea antrenor (și chiar n-are antrenor!), ar fi o minune să rămâna la final în Play-Off.... Probabil ca va păți ca anul trecut, Sepsi le va lua din nou llocu si anul acesta.
Răspunsul ptr prostul fîcîsî.bist, numit emil1986!!***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
BAC-ul este acelasi pentru toti altfel il dadea si Popescu iar cand am spus ca e important ce le va rezerva viata nu m-am gandit neaparat la cariera de fotbalist care se poate frange usor prin accidentari, viata nesportiva sau alte motive ci la calitatea si sansele pe care ti le ofera o pregatire intelectuala. Daca Hagi nu ar fi avut succes in fotbal ar fi fost un alt Mitea.
Ai dreptate.
Hai, vezi-ti de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mă istețule, da ai tăi încap toți pe pășune sau îi zicem tarla? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce te mai roade cum urcam in clasament si voi tot fara drept de promovare amaratule. Vezi ca deja incepeti sa aveti contestatati in propria echipa, trebuie doar sa asculti ce a spus Oprita. Cand va spune antrenorul ca nu aveti suporteri si in loc de 6000 de spectatori pe meci(oricum un numar mic) voi aveti majoritatea spectatorilor rude sau cunoscuti ai echipei. Zilelea astea vad ca te roade, ma bucur ca suferi. Ai grija cand pui acea Stea in varful bradului ca tot de FCSB o sa iti aduci aminte, doar stii si tu ca noi suntem Steaua si voi sunteti doar niste neica nimeni iar daca inca nu crezi uita-te si tu putin pe ultima declaratie a lui Duckadam. KO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.