Alte știri din fotbal
4 amicale pentru Farul lui Sabău » Test cu Dinamo înainte de startul sezonului
0
Dorit de FCSB în iarnă, Andrei Dorobanțu a ales și a semnat în Superliga: „Bine ai venit!”
0
Universitatea Craiova și-a stabilit programul din Austria! Campioana României va întâlni o campioană și o echipă de top din Ucraina
1
Scandal la Sports Festival de la Cluj! Un arbitru adolescent ar fi fost pălmuit și înjurat de un părinte
0
Știri din fotbal internațional
De nicăieri: Florin Bratu semnează cu multipla campioană din Europa: „Începe o nouă eră!”
1
Real Madrid, lovitură neașteptată pe piața transferurilor » Campionul european vine pe Bernabeu
0
Gol în startul reprizei secunde în Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial
14
Erou național după golul din minutul 94! Qatar îl răsplătește regește pe omul care a scris istorie la Mondial
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
4
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
Tudor Chirilă, critici dure la adresa lui Nicușor Dan după numirea lui ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Acest Taher 2.0 o sa fie muls de bani complet de Nico, apoi o sa plece cu coada intre picioare. Cum sa dai 700k pe Petrila ??? Ala era bun doar la numar cand avea sub 21 de ani. Ii aduci pe Oaida si Cristea,
A știut Adrian Mutu de ce a părăsit corabia rapidistă. De Șucu ăsta-i numai gura. Crede că la fotbal e ca la fabrica de mobilă, pui matrița și iese piesa.
Nu fi sexist! Intr-o lume civilizata, si femeile au voie pe stadion! Eu prefer sa vad familii cu copii mici decat burtosi care injura si arunca torte in teren.
E de inteles reactia d-lui Sucu. Au inscris 2 rapidisti si scorul pe tabela era 2-0 pentru Petrolul!? Pana si B Valle se mira de ce nu se bucura suporterii la gol.
Domnul Shucu are expresivitatea lui Louis de Funes. Ma simt ca Mbappe.
Nu e si pacat sa tii inchisa in casa o femeie ca doamna Shucu?! Doamna Shucu ne bucura pe toti.
Ăsta e venit la Rapid ca sa defileze cu nevasta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.