Alte știri din fotbal
Pancu, prima decizie aspră la CFR: „Te duci acasă! L-am scos din lot”. Ce a urmat
0
Filmul evenimentelor de la antrenament » Ce a pățit Mircea Lucescu în această dimineață
0
Mihai Toma, dezamăgit după ratarea obiectivului: „Ne pregătim pentru ce urmează”
0
CFR Cluj are datorii și la jucători! De când nu și-au mai primit salariile
1
Știri din fotbal internațional
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
8
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Hai, ghioceii, hai, că e an centenar!
Ati vazut voi Magic Baghet ??;)))))
Ne-am facut norma de egaluri. :) Asta e. Sub noi sunt multe echipe cu conditii, buget, salarii, stadioane, deci e bine. Campionatul e lung, e un maraton, daca mergem iar la Vatra Dornei la iarna :D, cine stie pe ce loc terminam un sezon in care echipele "de traditie" au un cel putin inceput de sezon destul de slabut.
Ce mai cauți bă *** aici după ce ai pierdut pariul!?……… “Postat de Mayas pe 28 Septembrie 2024, 20:06 eu imi pariez casa ca uta nu bate astazi. este blat marca cfr.”
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu un soi de rictus ce pare provocat de proctalgie și un pântec rotund ce te trimite la ***, Șumudică a privit din nou meciul de la marginea terenului, pe banii lui Șucu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a terminat meciul. Am lipsit 2 minute, m-am dus la baie, ca tot omu. Cand m-am intors deja era pregatit noul scandal anti Otelul la DIGI, erau si imaginile deja sosite in redactie. Pentru ca Dorinel a fost cuminte, au trecut la jurnalisti agresati de Otelul, vroiau sa filmeze, in ambulanta probabil, "sa vedem piciorul rupt al fotbalistului, ca e relevant dpdv jurnalistic". Orice baietel cu un telefon e jurnalist acum. Cat va sta in gat echipa asta, doamne, doamne, nu avem voie nicio o greseala sa facem, se ridica imediat esafodul. Sper sa mai luam un titlu cu Dorinel (iar avem culoar, echipele de "traditie" iar sunt praf toate in acelasi sezon) sa se tavaleasca in chinuri.
Egal echitabil, dupa un meci in care, dupa aspectul jocului, nici una dintre echipe nu ar fi meritat mai mult de un punct. Totusi, daca Otelul are drept circumstanta atenuanta faptul ca bugetul nu-i permite decat aducerea de jucatori liberi de contract, pentru Rapid este mult mai greu de gasit scuze vizavi de aceasta prestatie dezamagitoare in urma careia nu numai ca nu a inscris, dar nici macar nu a reusit sa domine Otelul, desi a beneficiat de avantajul terenului propriu. Rapid continua sa arate mai mult ca o adunatura de jucatori decat ca o adevarata echipa de fotbal, Sumudica avand mult de munca pentru a remedia multitudinea de probleme cu care se confrunta Rapidul in prezent.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB pe loc retrogradabil...
Sumudica e la fel de X ca si Lemon.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.