Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
5
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
Exista vreo sansa ca sa inveti anul asta ce inseamna vis-a-vis 7prosstmanuel?ai surori?
„lecții lejeră / întiși” ... Moș Samy, parcă te și văd „întis” pe o tejghea (pe post de catedră veche), cochetând cu o damigeană doldora de zaibăr, păstrat cu grijă în butoi de ulm vechi! După câteva duști consistente și două fumuri de țigară, sigur îți revii. :)) ... Altfel spus, la mulți ani pe 2023! PS: Încă n-am uitat că m-ai băgat în B!!
fals,nici urma de rapid in sezonul 2016-2017 in nicio liga din univers. de ce minti?
Te faci de ras!Faci parte din Clubul celor cu minte scurta,poale lungi ai Cailor Ferate Romane Minunate.Eu nu făcusem altceva,decât sa-i răspund celui care pune "aceeași placa"de fiecare data și tu,"hop",ca musca în ***calului!Cat despre Steaua din Liga I,toți știm a citi FCSB,toți cunoaștem Hotărârile eronate emise de o instanta de judecata pentru care, cât de curând, va veni vremea sa raspunda,conform Legii răspunderii magistratilor,ce urmează a fi votata.Si nu în ultimul rand,dacă pentru voi din Căile Ferate Romane Minunate(Rapid),FCSB este diferit de FC Steaua Bucuresti,atunci de ce va "inghesuiti" câte 8-10000 la meciurile celor doua sau de ce lameciul de pe AN,s-a depășit recordul de spectatori din Liga I. Meditează și vezi care din noi se face de ras
Mo;ule, nu faci rău. Le mai aduci aminte ciumeților de unde sunt parveniți., dobândâți și cu aere superioare, de primadone. Merită lecții lejeră, de trestie, întiși pe o catedră veche cu istorii de ulm vechi. După, poate spală și buretele, trag și două fumuri de țigară, își revin ei. :))
Cum e posibil ca genul asta de indivizi, ca jurnalisti nu le pot spune, sa scrie intr-un ziar care pe vremuri era mare.Acum Gazeta Sporturilor este ***,ma minunez sa vad ce titluri dati la stiri,e incredibil.Cine va angajeaza fratilor.Sa va fie rusine,invatati sa scrieti si mai ales invatati sa puneti un titlu intr-o stire.M -am saturat sa vad titlurile asta cu tenta,cancaniste,proaste si fara logica!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
corect, așa și io, nici nu citesc articolele corifeilor gesepiști, trec direct la comentariile cititorilor că-s mult mai interesante
Unde o fi vazut asta ca Rapidul s-a chinuit ?
gata, ne-am dus pe copca...avem jurnaliști unu și unu..haha...auzi, dacă rapid făcea 2-2 intr-un meci de pregatire( primul) era rezultat rușinos....acum, dacă a câștigat, e bine ca să nu fie rău.. haha ..
Sa nu cumva sa scrieti si de rezultatele celorlalte echipe in afara de cele din top 5, ca patiti ceva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.