Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Te ajuta Bocciu si ai lui cu mitraliere ...
Si 0.00% sa mai sarbatoreasca centenarul !! ;)))
Vine meciul cu FCSB si isi revin. FCSB sunt clientii lor in ultima vreme.
Băi fîcîsî.bist nefericit, ce treabă ai tu cu Șucu, când idolul tău este ciobanul infractor poreclit gigică mincinosul!!! Zi mersi că ați luat campionatul ăsta, cu arbitrii, cu jucătorii importanți de la echipele adverse care se dădeau loviți, cu valize, ați încercat cu brichete, cu alte cuvinte japcă și hoție pe față!!! Nu te mai agita precum pepsi(sepsi), FaciCeSpuneBecali nu este și nici nu va fi Steaua!!!
Tristete mare in *** ! Clona FC R mai are 5% sanse sa prinda Conference League!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Moshu, propozitii scurte (4-5 cuvinte) ca altfel "Iar te scoate profesorii la tabla" !! ;)))
Unde-s sutele de comentarii de la cei 4-5 dinamovisto-rapidisti de serviciu ai forumului ?! Ce vremuri, cand dinamovistii-s smulgeau parul din nas pentru Rapid !! Cand durerea si suferinta lor, pentru insuccesele echipei din Giulesti, le provoca o suferinta profunda !? :)))
sa-ti para rau de cei cu boli incurabile sau care traiesc de pe o zi pe alta si mor de foame. nu poate sa-ti para rau de un ticalos care a acuzat Steaua din liga 1 de blat cu sepsi a venit cu acuzatii fara dovezi doar din frustrare. a facut mizerii cu cfr la transferul lui petrila a facut oferte si a transferat inainte de meciurile directe cu uta farul etc. si pe urma acuza pe altii. isi merita soarta sa nu-ti para rau ei merita tot ce e mai rau pentru ca e un ticalos care vrea sa para sfant si isi face pr penibil la rapidigitv.
Băi mouse cu număr de ghinion...cand v-a distrus Rapid cu 4-0, erai băgat cu totul in punga de prenandez!!! Acum te-ai dezlănțuit precum subinginerul de la rahova!?! Consumul excesiv de zer ciobănesc te-a afectat iremediabil!!!
Cap ai,minte ce-ți mai trebuie???Locul 6 ȘASE!!!!!! e al ăstora ca tine...!!!...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.