Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Căpitanul Darius Olaru și-a găsit cu greu cuvintele: „Duminică ne jucăm play-off-ul!”
0
Daniel Bîrligea, exploziv după Dinamo Zagreb - FCSB: „Am auzit că nu mai joc meciul următor, nici nu știam”
1
Ștefan Târnovanu, dărâmat complet după Dinamo Zagreb - FCSB: „Slab, slab!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
***,de Sucu ce zice ??? Nu mai arunca cu noroi in altii ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar ai fost neisteț la faza asta!
Deci inteleg de aici ca asta cu care vorbeste este ori un oficial al clubului Rapid ori cineva de la firma de paza angajata de Rapid pt a organiza meciurile. Incredibil. Bineinteles toti rapidistii iarasi o sa sara sa-i ia apararea... in loc sa se bucure ca scapa de omul asta.
Ce-i Wow!!! ce-i asa de socant? ce-i breaking news aici? Bocciu injurand si amenințând la telefon? Hai nu, zău! Zici ca e vorba de vreun doctor docent sau un Dr.h.c (Doctor honorius cauza)
Vai vai, vai! Cata mite sa ai sa dai un asemenea raspuns. :)) Mai ai frati :))
Mai are cineva dubii că indivizii ăștia, prin amenințarea adversarilor și intervenții la arbitri, au influențat rezultatele meciurilor? Să nu uităm ca Bocciu era apropiat și de Varga. Nu ma mir ca MM, care altfel e foarte vocal, refuză să vorbească de rău Rapidul, deși acum ar avea multe de comentat.
Becali e de vina, este clar !!!
Limba română e mai complicată decât semințele și micii reci la pachet în peluza stadionului în care de obicei nu se întâmplă mai nimic……….
“Care n-are nici o vina “ as mai adăuga! După părerea mea, un caz simplu în care cineva este prins. Nimic mai mult. În rest, doar propagandă inutilă despre o echipă care mai ieri juca în B, care a beneficiat de de un stadion nou, indivizi suspecți în lojele oficiale, fotbal din când în când, și un ziar care vrea să-și sporească tirajul……. În rest nimic interesant……..
Rapidism
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.