Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
NU da recamistu' asta 1M, pe al nostru Rares Pop, in viata vietii lui !! :((( Mai vorbim ... Forza UTA !!
Alta prostie. Ca a dat bani dar n-a prea luat trofee in ultimii ani. V-ati gandit ma haterilor ca poate nu asta a fost scopul lui. Eu n-am de unde sa stiu ce scop a avut dar vad ca ii merge bine cu banii si nu da semne de neliniste in lipsa trofeelor. In schimb pe voi vad ca va doare rau de tot ca da bani si nu ia trofee.
Cate prostii debitate doar pentru invectivul "baietas": "grup conducere, marketing ... ". E simplu simplu: atata timp cat de zeci de ani cumpara si vinde jucatori dar nu da faliment inseamna ca ... pentru buzunarul lui e bine. Cum va fi in viitor vom vedea dar acum in 2024 februarie portofelul lui nu da semne de ... golire asta evident spre disperarea haterilor care isi scuipa aici veninul.
Talentat baiat. Sa speram ca va evolua, ca se va dezvolta.
a spus becali fix acum 3 luni ca habar nu are cine-i rares pop cand a fost intrebat de jurnalisti.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa spui de parca ar fii mai mult de o optiune care conteaza,deci titlu. dar eu vorbeam de partea financiara. si uite ca investitile masive din 2022-2023 ne-au facut in 2024 campioni.
Cel mai important, dupa restul de 20 de echipe.
FCSB nu a fost niciodată interesat să cumpere acest jucător. MM Stoica a spus foarte clar acest lucru. GSP se folosește de știri de tip "cârlig" pentru a atrage atenția cititorilor. Dacă Gigi Becali vrea cu adevărat un jucător din România, îl cumpără fără nicio problemă. Nu se împiedică nici de Șucu, nici de oricine altcineva.
Problema e alta băiețaș, nu știu dacă tu ai auzit de un grup de conducere al unui club, de marketing, etc. Gigi încă mai visează că poate vinde scump jucători de doi lei, din păcate pt el a zburat puiul cu ață, el e cel care dă banii, bravo lui, însă nu înțelege că în ziua de azi nu poți să le faci pe toate, indiferent de câți bani ai.
Vezi că ai tradus greșit ! Mai citește o dată ce am spus !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.