Alte știri din fotbal
Directorul GSP lansează marea întrebare privindu-l pe Charalambous, apoi admite: „Haotică, vraiște”
0
Concluzia e clară: Mihai Toma trebuia să marcheze cu CFR Cluj, însă nu fotbalistul de la FCSB a irosit cea mai mare șansă
0
Daniel Pancu explică ce a schimbat la CFR Cluj de când a venit: „E ceva minunat! Vorbim despre cei «patru A» ai performanței”
0
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Știri din fotbal internațional
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
0
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Metamorfoză în 5 luni cu Cristi Chivu » Câte puncte a recuperat față de lider comparativ cu Inzaghi!
0
Imagini rușinoase de la Barcelona » Un miliard și jumătate de euro pentru un „stadion-cascadă”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Cu cine ar vota acum românii la parlamentare - sondaj CURS. AUR nu mai are ...
Libertatea
trica a avut mai multe iesiri in ultima vreme..chiar si in sezonul trecut...si nu la suspendat nimeni...cred k merita o mica suspendare sa i se mai taie craca din cand in cand...deja si-a luato in cap...daca il lasati asa in scurt timp o sa se creada BATMAN...un fel de super erou al ligii 1...oricum pt ce sa intamplat in giulesti mertia suspendat atat trica cat si peralta.
Extraordinar, se cearta doua dintre blatistele campionatului trecut. Mai lipseste Dinamo, dar mai este timp si pentru ei. La un singur lucru le dau dreptate rapidistilor: antrenorul lor principal nu are nici o vina. Antrenorul lor secund insa nu mai are ce cauta pe un teren de fotbal, pentru ca reprezinta un pericol pentru integritatea jucatorilor.
@Marius: mai treci intai pe la scoala si invata ceva carte, ca iti va prinde bine. Daca nu intelegi limba romana nu e problema jurnalistilor
E dreptul celor de la Rapid sa faca memoriu. Ei de fapt incearca sa creeze o diversiune...sa nu il suspende pe Peseiro. Din pct meu de vedere, Peseiro trebuie suspendat un pic (se vede ca nu da mingea imediat ci o "fereste" de jucatorul de la Cluj. Iar secundul ala...trebuie suspendat grav pentru ca el a general de fapt conflictul.
"Peralta l-a bruscat pe antrenorul giuleştenilor, Jose Peseiro, iar în acel moment unul dintre secunzii acestuia a intrat în teren şi l-a împins pe fotbalistul clujean." Lol, cata obiectivitate la autorul articolului. Care a impins si care a fost bruscat?
"Bravo rapid",peseiro si secundu au actionat corect ? era cumva pe un stadion de rugby sau astia jucau fotbal...
pe viata
Tigganii nu se dezmint. Ei fura, ei se duc sa reclame. Niste nenorociti!
Prosti clujenii astia, in locul lor ma infiltram si, in mijlocul altercatiei, aruncam o bricheta. Avea grija Pu|escu apoi sa fie decorat Bogaciu.
De ce se intampla toate scandalurile la RAPID? Cum ii conducerea asa sunt si suporterii!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.