Alte știri din fotbal
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
abia astept meciul cu timisoara sa mi dau seama de forta rapidului.
Shumi gol ale ale ale, gol gol gol ale ale ale
felicitari, din pacate sunte multe echipe care joaca fotbal si nu sunt bagate in seama, toata ziua se vorbeste de acest avor_ton comunist ...
Multumim si noi pentru siceritatea suporteriulor altor echipe. E un 7-1 pe care nimeni n-ar fi pariat, nici scorul si nici handicapul, sper sa nu fie presiune la echipa, baietii sa joace in liniste si la sfarsit sa ne bucuram. N-as vrea sa vad ca Rapidul se relaxeaza, unii jucatori isi i-au lumea in cap, orice meci e greu , nu conteaza numele adversarului. Trebuie s-o tinem tot asa, cel putin un punct in meciurile tari si... Maxim am spus ! Cu totii la Timisoara. FZR ! Forza Poli!
Domnule Copos stim toti ca faci intodeuna bani din cacat invelit in foita de aur dar nu strica echipa care ai format-o. Asculta de Dl. Vama ca stie el ce motivati sunt jucatorii platiti la zi.
multumesc tuturor suporterilor care au fost pe stadion si mi-au umplut sufletul de fericire,iar jucatorilor le transmit , sa nu confunde o victorie cu un obiectiv ...oricum multumiri tuturor celor care au fost actori pe Giulesti in aceasta superba serata fotbalistica !
Asa ma bucur cand vad fani ai altor echipe ca vorbesc civilizat. Bravo voua sa nu lasati echipele voastre la greu.
n-am vazut meciul dar noi abea i-am batut pe astia.Daca jucam cu Rapid la fel cum am jucat azi cu pandurii chiar daca am castigat ne dau fratii nostri 3-4 asa la noi acasa :P Oricum meciul asta vine la timp ca sa se vada care echipa e mai buna, locurile 1-2 , eu inca mai consider ca Otelul e accidental pe locul 1.
OLE OLE MULTUMIM RAPIDULE!! O ECHIPA SUUUPERBA JUGCATORI TEHNICI, VITEZA , ABNEGATIE..INTR-UN CUVANT MARE VALOARE. TOTUSI SA FIM CU PICIOARELE PE PAMANT AM BATUT BRANESTIUL ACASA! TREBUIE SA NU PIERDEM LA TIMISOARA. DOMNULE COPOS STIU CA EGREU SI MULTI NU VA APRECIAZA DAR TREBUIE SA PLATITI SALARIILE BAIETII O MERITA SI DINU GH MERITA RESPECT. ATI GREIST CAND ATI DATA CAELE DECLARATII CU CAMPIONATUL PT CA ATI PUS PRESIUNE INUTILA LA ECHIPA NOI SUPORTERII RAPIDISTI VA RUGAM REZOLVATI PROBL
COpose ... Vrei titlul ? ...Scoate banii..ca asa iei titlul..si iti iei si banii inapoi de la uefa stai linistit..daca problema e ca vrei performanta moca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.