Alte știri din fotbal
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Edi Iordănescu, despre o absență majoră a naționalei, ignorată în ultimele zile: „Nu iese în evidență, dar...”
0
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe sclipirea unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
Știri din fotbal internațional
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Felicitari postacule fake-news, ti-ai DAT DITAMAI AUTOGOLUL :))) Ne arati ACOLO EXPRESIA "PETTY COIN" SAU recunosti ca esti un mincinos ordinar :))) Sa nu mai zic ca nici spineless sausage nu te facusem acolo, inca nu-mi venise ideea. DAR TE-AM FACUT "LITTLE TURD" CEEA CE E CHIAR MAI POTRIVIT PENTRU TINE :))) BHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sper sa fie ziua de apoi si sa te aștepte Dumnezeu sa îți spună “ Ce spuneai, ca FCSB nu este Steaua? “
Becali e un fariseu care da ca sa se laude, se roaga pentru bani etc. Daca avea un strop de credinta adevarata in el nu se inconjura de indivizi ca mm cartonatu', de-aia de umbla cu paratraznet portabil ca sa nu-i trazneasca pe cer senin :)))
Vrei link-uri? Na, poftim: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/hermannstadt-cfr-cluj-1-3-presiune-pe-fcsb-campioana-revine-de-la-0-1-si-se-impune-la-medias-cum-arata-clasamentul-621880-comentarii-pagina36.html - uite cum iti exersezi engleza acolo :)))). Tu nici macar nu faci diferenta intre "then" si "than" :))))
el este bun ,pamantul este rau ...ca-l tine!:)))
daca incepi cu astea cu dumnezeu si alte cele ,ok ! eu nu ti-o zic direct ...
Glumim noi pe seama lui dar este băiat bun. E si el supărat ca l-a bătut rata
DACA TE LAUZI CU ASA CEVA, CU ATAT MAI MULT: SA-TI DEA DUMNEZEU CEEA CE MERITI! AMIN!!! Apropo, asta devine blestem doar pentru aia care merita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.