Alte știri din fotbal
CCA, prima reacție după gafa lui Radu Petrescu de la Petrolul - FC Argeș: „Arbitrul va suporta măsurile”
0
Imagini incredibile! Dani Coman i-a ÎNTRERUPT brusc interviul: „Dă-i, bă, drumul la vestiar!”
2
Marius Avram, apel public pentru Vassaras: „E OBLIGATORIU! Nu am mai văzut așa ceva”
2
Și „lupii” au avut ceva de reproșat lui Radu Petrescu: „100% penalty! Nici nu m-am gândit că nu se va verifica”
0
Știri din fotbal internațional
Rezerva Dennis Man, încă un gol pentru PSV, în ȘOCUL de la Volendam
2
Pep Guardiola reacționează după declarațiile controversate ale șefului de la United: „Avem o problemă”
0
Dorin Rotariu și Denis Radu, umiliți de Galatasaray în Turcia
0
Înainte de Inter - Juventus, Massimo Moratti a dat verdictul despre Cristi Chivu
0
La povești cu Sorin Frunză: ce nu știai despre Urziceni
FCSB, victorie clară la Galați
Chivu se distrează în Serie A
Lindsay Vonn, accidentare teribilă
Bergodi a sărit la bătaie
Sorana, campioană la Cluj
„Nestemata” de la FCSB
Încep JO de iarnă
Reprezentație alb-vișinie la Sibiu
Mesajul lui „Il Luce”
Lifestyle
Vedeta-model la Jocurile Olimpice a câștigat peste 20 de milioane de dolari, doar 1% din premii!
4
A reprezentat România la Jocurile Olimpice, iar acum este comentatoare la Milano-Cortina » Câștigă bani și din platformele pentru adulți
0
Bîrligea a ieșit aseară în fața locuinței și a scris două cuvinte mari pe zăpada de pe stradă
9
Stupoare la TV! A câștigat bronzul, apoi i-a lăsat mască pe spectatori: „Acum 3 luni am făcut cea mai mare greșeală din viața mea”
2
Nicușor Dan a semnat decretul de pensionare al judecătoarei Ionela Tudor, ...
Libertatea
„Nu mai e ca înainte”. Mărturiile românilor dintr-o țară europeană renumită ...
Adevărul
Incident grav în bazinul de la Brașov: „L-au lovit pe copil în apă cu ...
GSP SPECIAL
Ce nume vor avea magazinele Carrefour, după ce au fost cumpărate de frații ...
Libertatea
Nu antrenorul castiga un meci, ci echipa care joaca.Andone este pus sa antreneze si sa faca tactica jocului care trebuie respectata de jucatori.Numai echipa poate castiga prin daruinta si efor la maxim pentru a ne realiza obiectivul propus. Andone este un profesionist si un antrenor foarte bun pe care nu trebuie sa il scapam din mana.El poate antrena la orce echipa chear daca a facut performante ca jucator la Dinamo.Urez Rapidului si lui Andone mult succes si o despartire cat mai tarzie.
pai voi nu sunteti in situatia sa puneti conditii mai amaraciunilor, ziceti mersi ca a vrut sa va ajute, o sa renunte Andone la dinamo cand o face plopu mere, mai bine mucles, sa nu se supere gagiu, si iar va antreneaza Manea.
Mai bine o istorie "amarata" cum spui tu decat o istorie patata in trecut de senilele tancurilor sovietice si de razbunarile comunistilor fata de oamenii care au luptat impotriva lor Sa recunoastem o data pentru totdeauna ca dinamo sunt steaua sunt facaturi comuniste si nu ar fii existat NICIODATA daca tancurile sovietece nu ar fii trecut sin prin Romania In locul tau si al vostru mi-ar fii rusine sa vorbesc de "istoria" voastra. Ce sa ceri unor caini maidanezi,Dumnezeu cu
symply_red esty distrus mah tare de tot :))) simplu.....
Let the Storm Break Loose !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.