Alte știri din fotbal
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
1
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
4
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
5
Știri din fotbal internațional
Nu se aștepta la așa ceva! Reacție dură după semifinala Arsenal - Atletico: „Sincer, nu mi-a plăcut”
0
Singurul nume compătimit, după ce Atletico Madrid a ratat finala Ligii Campionilor: „Păcat că despărțirea lui s-a întâmplat așa”
0
Vedeta lui Arsenal, în al nouălea cer după calificarea în finala Ligii Campionilor: „Pur și simplu am simțit-o”
0
Alan Shearer, impresionat de un jucător, după semifinala Arsenal - Atletico: „Excepțional”
0
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
7
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
PNL trece în opoziție după ce Guvernul Bolojan a fost demis prin moțiunea ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
:)))))))))))))))))) saracu` Moflea...mi-e mila de el...
a scris niste comenturi ciudate, vorbea singur, ceva despre o pisica suedeza, care ar fi implinit 8 ani cand el a intrat pe gsp, si isi dorea ca pisica sa nu moara inaintea lui.) ciudat, el e de 108 ani pe gsp..)) longevive fiinte, si Moflito si caterinca aia de jivina suedeza.)
daca rapid avea echipa asta in tur, si noi tot echipa din tur, nu le dadeam noi 3, ne dadeau ei noua, 3.
fiti atenti, nu va duceti ingamfati la meciul asta. au adus cel putin 8-9 jucatori de valoare, din totalul impresionant de vreo 15, daca nu ma insel.
Meci usor pt Steaua...avantaj de minim doua goluri pana la pauza .
”...cate le da Rapidului”...scze din viteza
A cam inceput sa tremure blana pe fcsb-iste ! Acum o luna se intrebau cate le Rapidului ! Acum se intreaba daca castiga vreun punct cu Rapid ! O sa fie meciul dracului, o sa vedeti ! Fac pariu de acum ca nu se termina 11 la 11 !
ce-o mai face*
...:))) ce-o mai Moflea ma? Tot la sanatoriu o sta saracu`?
i-auzi, i-auzi.. unii aduc jucatori interesanti, altii ii vand sa faca de-o tocana de fructe.)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.