Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Lasati-l in pace nu vedeti ca atata poate? Nu vedeti ca astia nustiu decat de steoaia si atat? Lasa sa transmita meciurile lor cu echipe de liga a IV-a ca doar cine sa uita la ele, doar o parte dintre ei si atat, super afacere pentru televiziunea care transmite.
dnepr nu e locul 4 e pe 3 ca Metalist Kharkov are 9pct penalizare..oricum are mai putina importanta 3 sau 4 in ukr nu se compara cu hofanhaim3 sau liga5 olandeza..dnepr are lot valorat la 58 mil
LIVE VIDEO&TEXT Steaua-Kapfenberg, de la 18:00 Ba nimeni sa nu se puna cu Steaua...Ptr.ca sunteti prea mici,asa ca faceti mai departe joc de glezne langa soba.
@imperator:Lasa Rapidul in pace.Lasa ca vedem noi in campionat.Daca terminati pe 7 va fi o realizare.Prietenul tau Butch sau Sundance ce mai face?
sa-i arunce cineva o coaja de paine ca poate ne lasa in pace
mey asta? Ce am patit nu e la Timisoara ci in alta parte,pe acolo am trecut pe la cineva.Uitate la meci si gata.Vezi pe CNN.
@imperator:Nu mai comenta de Rapid,oita ratacita.
Este transmis Live TEXT,doar la atat aveti dreptul....ce inseamna sa nu ai bani sa cumperi o transmisie.
@imperator:Nu mai comenta de Rapid.Vezi-ti de treburile tale in Germania.Ai vazut ce era sa patesti in Timisoara?Nu mai debita atatea prostii pe aici si vezi-ti de fermele tale din Germania.
pe eurosport 2 cred ca il transmite
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.