Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Prostalaule, prejudiciu nu a existat. Abuzul in serviciu nu implica neaparat prejudicu.
m-am lămurit că și el este un caz de studiu, din păcate nu este singurul fcsbist aflat în această situație.
D-abia acum te-ai lamurit de prostet10?faza cu sate am scapat-o dar nu ma mira o sa vezi multe chestii d-astea de rasul lumii la el.l-ai impachetat bine pe prost bravo!
Si-l condamnau pe babiuc degeaba.ba prostet10 d-aia rade lumea de tine p-aici dai p-afara de prostie.
chiar că cea mai cea batjocură... ce perspicac ești :)))) era evident măh, zece ,,Sate", că se așternuse ceața pe tastatura și mai ales pe privirea ta, ,,Nicigabd", acest nou cuvânt inventat de tine este cel mai bun exemplu. ???? pt. ziua de azi am terminat cu demonstrațiile despre prostia ta, e și mâine o zi. ca să parafrazez o rubrică dintr-un ziar, oricum n-ai de unde să știi 10,,Sate" despre ce este vorba, îți voi afișa câte una pe zi, dar nu de matty. :))))
Aia cu bautura explica halul tau de prostie. Prostalaule, sa te preocupe ce postezi tu. Esti un monument de incoerenta . Esti batjocura adusa limbii romane.
cine ți-a spus acest lucru a avut perfectă dreptate. sigur ți-a citit postarea următoare: deschid citatul ,, istet10 • 09 Martie 2023, 21:24 ÎMI PLACE 1 RESPECT 1 RAPORTEAZĂ RĂSPUNDE A"rezolva" datoriile. Sa negocieze. Nicigabd sa plateasca. Tepari. Fura munca altora." am încheiat citatul. ce ai vrut să transmiți folosind cuvântul ,,Nicigabd"? are traducere? și la această postare ai nevoie de spațiu, urban desigur nu sătesc, și eventual timp? dacă mai ai nelămuriri privind calitatea dar mai ales corectitudinea postărilor tale d.p.d.v. gramatical și mă rezum doar la atât, arhiva e plină de ,,perlele tale culturale", antonimul istețului. :))))
Bautura dauneaza sanatatii. Pacat ca nu au tinut unii cont. Aveai sansa sa nu ajungi in asa hal de prost.
am reținut măh, Sate, cu majuscula adăugată. :)))) îmi pare rău că te-ai simțit ofensat pentru faptul că am comentat lipsa spațiului din mediul urban de care ai nevoie și datorită acestui fapt ai postat și ai rămas cu/la Sate, cu tot cu majuscula pe care o soliciți. :))))
Prostanacule, mai intai descopera majusculele si mai apoi sa comentezi lipsa unui spatiu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.