Alte știri din fotbal
A semnat cu Dinamo și poate debuta vineri » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilierea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
0
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Război total între jucătorii de la FCSB și suporteri » Membrii Peluzei Nord au vrut să le vandalizeze mașinile: „Poate credeți că sunteți vedete. Prea multă aroganță”
0
Știri din fotbal internațional
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
0
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Revine! Edoardo Bove și-a găsit echipă: „Iubesc provocările” » A primit mesaje și de la Christian Eriksen
0
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Noua hartă a SUA după Donald Trump: Groenlanda e doar începutul ...
Libertatea
deci deja are 3 puncte steaua !
HAI VOINTA !!!! HAI ARDEALUL!!!! CFRISTII SALUTA PROMOVAREA VOASTRA...MULT SUCCES VA DORIM !!!!!!
lol.stati asa baieti.tasu-ul inca nu a dat decizia in cazul timisoarei.poate aveti vreo surpriza. forta steaua
cine,u cluj,aaa ei o castigat tilul acu ceva timp nu?a nu aia is cfr.u cluj nu ii cunosc,nu stiu sa fii castigat vreodata ceva :-??
BAFTA VOINTA SIBIU - urmariti filmul promovarii acestei echipe aici : ://ro.netlog.com/go/explore/videos/videoid=ro-2852096
"R.F: Cred că forţa grupului. Noi suntem o mică familie aici. Ne cunoaştem de mult timp şi suntem foarte uniţi, atât pe teren, cât şi în afara lui. Noi nu avem calităţi individuale deosebite, dar formăm o echipă de muncitori. "BRAVO. ASA TREBUIE SA FIE O ECHIPA ADEVARATA. MAS BUCURA CA SIBIUL SA LUPTE NU NUMAI PENTRU A RAMANE IN LIGA 1,DAR IN 2-3 ANI SA TRAGA PENTRU E.L.
"R.F: Cred că forţa grupului. Noi suntem o mică familie aici. Ne cunoaştem de mult timp şi suntem foarte uniţi, atât pe teren, cât şi în afara lui. Noi nu avem calităţi individuale deosebite, dar formăm o echipă de muncitori. "BRAVO. ASA TREBUIE SA FIE O ECHIPA ADEVARATA. MAS BUCURA CA SIBIUL SA LUPTE NU NUMAI PENTRU A RAMANE IN LIGA 1,DAR IN 2-3 ANI SA TRAGA PENTRU E.L.
cine ? steaua ?? aaa,echipa aia lu' ciobanu care de 4 ani incoace tot locul 6 il ia....aa,da ok,merg la meciul urmator :))
Indiferent de problemele de la Steaua , Steaua tot Steaua ramane !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.