Comentarii (4)
Bedyxanul
Bedyxanul  •  28 Iunie 2026, 21:44

Să vă dea el ciobandante bani și faceți pista in Berceni:))!

spaceCowboy
spaceCowboy  •  28 Iunie 2026, 21:16

Pentru mulți ani de acum înainte o să asociez Dinamo cu poza aceasta a unui utilaj singuratic cu ciocan hidraulic atârnând. Lol!

FC.SteauaB
FC.SteauaB  •  28 Iunie 2026, 21:11
Postat de Gorilla pe 28 Iunie 2026, 21:00

Daca tot construiți din banii nostri stadion pentru *** puteați macar sa adăugați o pista de atletism

Or macar o sala de gimnastica ritmica daca tot au imprumutat panglica de la fete.

Gorilla
Gorilla  •  28 Iunie 2026, 21:00

Daca tot construiți din banii nostri stadion pentru *** puteați macar sa adăugați o pista de atletism

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează