Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » „Câinii” pot urca pe locul 1
5
Dennis Politic, OUT de la FCSB: „Negociem cu un club pentru el”
1
Mihai Teja nu se dezminte » Încă un interviu în care își face praf echipa: „Mie mi-a fost rușine să mă uit la prima repriză!”
1
Transfer pentru viitor » FC Argeș l-a luat de la Craiova pe fotbalistul remarcat de Gâlcă: debut în Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Ca la Polul Nord! Meci amânat în Turcia din cauza stratului de 40 de centimetri de zăpadă
1
Concluzia lui Fabio Capello după cinci luni din acest sezon: „Chivu a strâns deja mult grâu ca să facă pâine!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
Luati-l voi, are 35, se inscrie perfect in profil? Oricum, la steaua virsta nu conteaza :)
latra ca niste caini de pripas la luna :))) echipele din fata lor fac transferuri pe BANI ! aduc jucatori de valoare , chiar si cele din mijlocul si coada clasamentului s-au intarit ! iar ei viseaza sa urce in clasament sau chiar la titlu cu jucatori din trialuri :))))))))))))))))))
S-a mai facut un transfer,pacat ca si asta vine din postura de rezerva ratata de vreo 3-4 ani,plus ca nu face niciodata pregatirea fizica.......MM si Jiji stati linistiti s-a "rezolvat".
Va fi titular la Steaua in retur si cu ocazia asta jocul in viteza al echipei militare va creste considerabil! Tiki-taka Barcelona Estului :)))
Uneori si banii aia sunt multi la ce jucatori au..pacat ca nu incepe campionatul acum ca sigur s-ar bate la retrogradare.
Nu mai vorbiti ma voi de jucatorii Stelei , saraciilor ! , voi nu aveti bani sa-l platiti pe C Munteanu si-l faceti sa plece ... auzi , salariu de 3.500 Eur !!!!!!
da de unde...nu pre sunt cur_ve_ pe acolo
oare ce urmeaza? stai sa ma gandesc...cocis? am auzit ca si soava ar fi liber....
Intradevar mai aduce un jucator de perspectiva .. Un tanar de viitor -alias Sanmartean.
:))))))))) nu-i problema, vine si Sinmartean acum si o sa faceti cel mai rapid cuplu de mijlocasi...ofensivi :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.